Advert

SEDAT KARATAŞ'TAN VEDA MESAJI

Cumartesi günü yapılan genel kurulda yönetime aday olmayan Karataş, yayımladığı veda mesajında, oluşan koşulların Elazığspor Yönetim Kurulu Başkanlığı'na aday olmamasını gerektirdiğini söyledi.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
SEDAT KARATAŞ'TAN VEDA MESAJI
SEDAT KARATAŞ'TAN VEDA MESAJI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 531 kez okundu.

Eren KAYA

26 Mayıs'ta yapılan seçimli olağanüstü genel kurulda yönetime aday olmayan Sedat Karataş, bir mesaj yayımlayarak veda etti. Kulübü kapanmaktan kurtardıklarını ifade eden Karataş, oluşan koşulların Elazığspor Yönetim Kurulu Başkanlığı'na aday olmamasını gerektirdiğini söyledi.

Sedat Karataş, yazılı olarak yayımladığı veda mesajına, "25 Mayıs 2016 tarihinde başladığım Elazığspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini bıraktığımı büyük Elazığspor camiası ile paylaşmak istiyorum" sözleriyle başladı.

Görevde bulundukları süre içinde kulübün birçok başarıya imza attığını ve kulüp tarihinde birçok ilkleri gerçekleştirdiklerini belirterek, "Göreve geldiğimiz günden bu yana Elazığspor’un hedefleri olan bir kulüp haline gelmesi, şehrin tanıtımına katkı veren bir marka olması gerektiğine inandım. Şahsım adına bu başarı dolu süreci Yönetim Kurulu Başkanı olarak yönetmekten heyecan, mutluluk ve gurur duydum" ifadelerini kullandı.

 

'KULÜBÜ KAPANMAKTAN KURTARDIK'

 

Karataş mesajının devamında şunlara yer verdi: "Büyük çoğunluğu bizim dönemimizden önce oluşmuş borçlarının büyük bir kısmının ödeyerek kulübümüzü kapanmaktan kurtardık. Bu doğrultuda gücümüz yettiğince yarım asırlık çınarı ayakta tutma çabası içerisinde olduk. Hamd olsun ki bunu da başardık. Ne var ki, oluşan koşullar Elazığspor Yönetim Kurulu Başkanlığı'na aday olmamamı gerektirdi.

Elazığspor’umuzun menfaatlerini göz önünde tutarak, kulübümüzün zarar görmemesi adına yaşanan olumsuz olaylara karşı bazen sessiz kalmayı tercih ettik. Elbette gelecekte bu süreç daha net algılanacak ve yapılan her şeyin Elazığspor için olduğu görülecektir.

Şahsım olarak her zaman Elazığspor’un emrindeyim. Elazığspor’a olan sevgim hiçbir zaman azalmayacaktır.

Çıktığımız bu yolda benimle beraber yürüyen, acımıza ve sevincimize ortak olan kader birliği yaptığım arkadaşlarıma ve görev sürem boyunca bizleri gönüllerinden ihraç etmeyen Elazığ halkına ve büyük Elazığspor taraftarlarına teşekkür ediyorum.

Elazığspor’dan bir kuruş alacağım yoktur. Emeklerimiz Elazığspor’umuza feda olsun. Varsa hakkımız helal olsun.

Hakkınızı helal edin.

Allah’a emanet olun…"

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ