Advert

ŞERİFOĞULLARI: “ŞER İTTİFAKININ ALGI OYUNLARI 24 HAZİRAN’DA YERLE BİR OLACAK”

ŞERİFOĞULLARI: “ŞER İTTİFAKININ ALGI OYUNLARI 24 HAZİRAN’DA YERLE BİR OLACAK”
ŞERİFOĞULLARI: “ŞER İTTİFAKININ ALGI OYUNLARI 24 HAZİRAN’DA YERLE BİR OLACAK” İRFAN ARSLAN
Bu içerik 1312 kez okundu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde şer odaklarının oluşturduğu tüm algı oyunlarının halk tarafından bozulacağını belirterek, AK Parti’ye gösterilen teveccühten dolayı vatandaşlara teşekkür etti.

Gezilerle ilgili değerlendirmesinin ardından ülke gündemine değinen Şerifoğulları şöyle konuştu: “24 Haziran’da yapılacak seçimler öncesi partimizin belirlediği program çerçevesinde bugün Hürriyet Caddesinde esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Esnaflarımızla tek tek konuşuyor, onların sorunlarını dinliyoruz, partimizle alakalı fikirleri varsa onları dinliyoruz. Şahsıma ve partimize ilgi alaka son derece iyi. Bu olumlu düşüncelere bizim heyecanımızı daha da arttırıyor. İnşallah daha fazla çalışarak, daha fazla insanla el sıkışarak, görüşerek konuşarak bu sıkıntıları en aza indireceğiz. İlimizde 5-0 yaparak ilimizi mecliste en iyi şekilde temsil etme noktasında mücadele edeceğiz.

Son dönemlerde şer ittifakının ülkemize yaymak istediği bir algı var. Deniliyor ki Cumhurbaşkanlığında Recep Tayyip Erdoğan’a verilsin, milletvekilliği seçimlerinde diğer partilere verilsin. Halkımız kesinlikle bu algıya inanmayacak. Çünkü halkımız biliyor ki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ilk turda seçilecek. Cumhurbaşkanımızın elini kolunu bağlamak istiyorlar bu sebeple meclisin güçlü olmasını istemiyorlar. Mecliste AK Parti milletvekillerinin çoğunlukta olmaması için böyle bir algı oluşturuyorlar. Ama halkımız ferasetli davranıp cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a milletvekilliği seçimlerinde de AK Parti milletvekillerine desteğini en iyi şekilde verecektir. Halkımız Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Elazığ ve Güçlü Türkiye diyerek kararını en iyi şekilde verecektir. Ben esnaf ve vatandaşlarımıza bizlere gösterdikleri samimi ve yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyor, tüm vatandaşlarımıza saygılarımı sunuyorum”

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TOBB'dan 81 ile yazı gönderildi
TOBB'dan 81 ile yazı gönderildi
Çoban'dan, cihazların Suriye'ye gönderilmesine tepki
Çoban'dan, cihazların Suriye'ye gönderilmesine tepki