Advert

ELAZIĞSPOR İÇİN YÜRÜDÜLER

ELAZIĞSPOR İÇİN YÜRÜDÜLER
ELAZIĞSPOR İÇİN YÜRÜDÜLER İRFAN ARSLAN
Bu içerik 657 kez okundu.

Mehmet KARAKILIÇ

Spor Toto 1. Lig'deki sıkıntılı günler yaşayan, son olarak, genel kurulda başkan seçilen Mehmet Parlakyıldız'ın istifa ettiği temsilcimiz TY Elazığspor’da taraftarlar, takımın içinde bulunduğu durum nedeniyle yürüyüş yaptı. Önceki akşam Öğretmenevi önünde başlayan ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’na kadar devam eden yürüyüşte taraftarlar sloganlar attı.

Elazığspor Efsaneler Taraftar Grubu Başkanı Serkan Çayır, burada yaptığı açıklamada, Elazığspor olarak her sene aynı senaryoyu izlediklerini söyledi. Çayır, "Sahipsizlik, ilgisizlik yine had safhada. Elazığ’da ve il dışında yaşayan zengin, Elazığspor’u alacak iş adamlarımız varken, maalesef onlar da sessiz kalıyor. Elazığspor için çırpınan, mücadele eden sadece Elazığspor taraftarıdır. Her yıl aynı sıkıntıları yaşamaktan bıktık. Paralı bir başkan görmedik. Bir yandan belirsizlik devam ederken, diğer taraftan futbolcularımız tek tek sözleşmelerini feshederek Elazığspor’a veda ediyor” ifadelerini kullandı.

Çayır sözlerine şöyle devam etti: "Küskünlükler bir tarafa bırakılmalı. Birlik beraberlik içerisinde herkesin taşın altına elini koymasını istiyoruz. Seçim dönemi Elazığspor’u reklam malzeme yapanların, seçimden sonra da Elazığspor’u sahiplenmelerini istiyoruz. Biz taraftar grupları olarak ekonomik güçlü olan, futboldan anlayan ve takımımızı bu çıkmazdan kurtarıp başarıya taşıyacak bir yönetimin acil şekilde kurulmasını istiyoruz.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X