Advert

GENEL KURUL 15-22 HAZİRAN'DA

Bordo-Beyazlı temsilcimizde olağanüstü genel kurul 15 Haziran Cuma, çoğunluk sağlanamaması halinde ise 22 Haziran Cuma günü gerçekleştirilecek.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
GENEL KURUL 15-22 HAZİRAN'DA
GENEL KURUL 15-22 HAZİRAN'DA İRFAN ARSLAN
Bu içerik 632 kez okundu.

ELAZIĞSPOR'DA KONGRE KARARI ALINDI

GENEL KURUL 15-22 HAZİRAN'DA

 

Bordo-Beyazlı temsilcimizde olağanüstü genel kurul 15 Haziran Cuma, çoğunluk sağlanamaması halinde ise 22 Haziran Cuma günü gerçekleştirilecek.

 

Eren KAYA

Spor Toto 1. Lig'deki temsilcimiz Elazığspor'da olağanüstü genel kurul kararı alındı. Alınan karara göre, genel kurul 15 Haziran, çoğunluk sağlanamaması halinde ise 22 Haziran'da gerçekleştirilecek.

TY Elazığspor’da olağanüstü genel kurul tarihi belli oldu. Temsilcimizde Mehmet Parlakyıldız’ın başkanlıktan istifasının ardından kongre sürecinin başlatılacağı ifade edilmiş, bu kapsamda toplu istifalara rağmen Ahmet Ballıca ve Tolga Gecekuşu bordo-beyazlıları kongreye taşımak için istifa etmemişti. Bordo-Beyazlılarda bu süreç tamamlandı ve kongre tarihi belli oldu. Buna göre, Elazığspor Olağan Genel Kurulu 15 Haziran Cuma, çoğunluk sağlanamaması halinde 22 Haziran Cuma günü yapılacak.

Elazığspor Kulübü'nden konuya ilişkin yapılan açıklamada şunlara yer verildi:

"26.01.2018 Cumartesi günü gerçekleştirilen derneğimizin olağanüstü seçimli genel kurulunda yönetim kurulu başkanlığına seçilen Mehmet Parlakyıldız ile yönetim kurulu üyeleri çoğunluğu çeşitli sebeplerle istifa etmiş ve yönetim kurulu üye sayısı, boşalmalar sebebiyle üye tamsayısının yarısının altına düştüğü tespit edilmiştir. Bu nedenle Türk Medeni Kanunu'nun 84. maddesi gereğince 15 Haziran 2018 Cuma günü saat 13:00’da Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde aşağıda belirtilen gündem maddelerine göre, Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı yapılmasına, toplantı çağrı kararının kulüp internet sitesinden ilanına, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının 22 Haziran 2018 Cuma günü aynı yer ve saatte aşağıdaki gündem maddelerine göre yapılmasına dernek denetleme kurulunun oy çokluğu ile karar verilmiştir.

 

GÜNDEM

 

1-Açılış ve Toplantı Çoğunluğunun Tutanakla Tespiti

2-Genel Kurul Başkanlık Divanının oluşumu, (1 Başkan, 2 Başkan Vekili Seçimi)

3-Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı

4-Genel Kurul Başkanlık Divanına toplantı tutanaklarının imza yetkisi verilmesi

5-Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun Okunması ve müzakeresi,

6-Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun İbrası,

7-27.05.2017 – 15.06.2018 tarihleri arası gelir gider tablosunun okunması ve müzakeresi

8-27.05.2017 – 15.06.2018 tarihleri arası gelir gider tablosunun ibrası

9-Denetleme kurulunun raporu ve ibrası

10-Derneğe daha önce tüzük hükümlerine uygun şekilde ve süresinde sunulan Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu ve Denetleme Kurulu aday listelerinin Başkanlık Divanına teslimi

11-Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve Disiplin Kurulu’nun ayrı ayrı seçimi

12-Gerektiğinde bütçe tadilleri yapmak için Yönetim Kuruluna Yetki Verilmesi

13-Dilek ve Temenniler,

14-Kapanış"

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ