Advert

'MAAŞIMI ELAZIĞSPOR'A BAĞIŞLAYACAĞIM'

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
'MAAŞIMI ELAZIĞSPOR'A BAĞIŞLAYACAĞIM'
'MAAŞIMI ELAZIĞSPOR'A BAĞIŞLAYACAĞIM' İRFAN ARSLAN
Bu içerik 3325 kez okundu.

Eren KAYA

CHP Elazığ Milletvekili adayı Gürsel Erol, 5 yıl boyunca alacağı milletvekili maaşının yarısını Elazığspor'a bağışlayacağını söyledi.

CHP Elazığ Milletvekili adayı Erol, "Milletvekili maaşımı 5 yıl boyunca Elazığspor'a bağışlayacağım" dedi. Erol yaptığı açıklamada, "Bir milletvekili 5 yıl boyunca 2 milyona yakın maaş alıyor. Bu 2 milyonun 1 milyonunu öğrencilere burs olarak vereceğim, 1 milyonunu ise Elazığspor'a bağışlayacağım. Meclise bu konuda dilekçe vereceğim. Diğer milletvekillerine de sesleniyorum. Aynı davranışı onların da yapmalarını istiyorum. Elazığspor için ne gerekiyorsa yapacağım. Elazığspor taraftarının sıkıntılarını çözmek lazım. Metin Bulut'a, İl Başkanı Ramazan Gürgöze'ye sesleniyorum. Taraftarlarla bir araya gelsinler ve bu düşmanlığı bitirsinler. Birlik beraberlik içerisinde Elazığspor'u üst seviyelere taşıyalım" ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ