Advert

YÜMLÜ: GÜÇLÜ DESTEK ALDIM

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
YÜMLÜ:  GÜÇLÜ DESTEK ALDIM
YÜMLÜ:  GÜÇLÜ DESTEK ALDIM İRFAN ARSLAN
Bu içerik 946 kez okundu.

VALİ KALDIRIM VE BAŞKAN YANILMAZ İLE GÖRÜŞEN YÜMLÜ:

GÜÇLÜ DESTEK ALDIM

 

Eren KAYA

Elazığspor başkan adayı Hacı Murat Yümlü, Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile ikinci kez görüştüğünü, onların güçlü desteğini aldığını söyledi.

Elazığspor başkan adayı Hacı Murat Yümlü, Elazığspor Kulübü'nde bir basın toplantısı düzenleyerek son gelişmelerle ilgili bilgi verdi.

Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile ikinci kez görüştüğünü belirterek sözlerine başlayan Yümlü, "Tekrar onların güçlü desteğini aldım. Tekrar destek sözü verdiler, bugün desteğin tamamını aldım. Elazığspor’a yaptıklarım için transferle ilgili fikir alışverişinde bulundum. Sayın Belediye Başkanım ve Sayın Valim ile bunları paylaşmak zorundaydım" dedi.

 

'ANLAŞMA SAĞLADIK'

 

Eski futbolculardan sözleşmesi sona erenlerle görüşerek anlaştığını kaydeden Yümlü, "Mehmet Yiğit, Muhammed İldiz, kaleci Sabri, Emre ve Orhan Şam ile görüştük ve anlaştık. Hafta sonu bunların hepsi Elazığ’da olacak. Yeni sözleşme yapacağım. İstanbul’da görüşmüş olduğum futbolcular var. En geç perşembe sabahı hocamın ismini de deklare edeceğim. Altyapı hocalarımızla bir araya geldik. Gelecek hocamın da Galatasaray ile görüşmelerinde getireceği futbolcular var. Bu Fenerbahçe olur, Beşiktaş olur, Galatasaray olur. Elazığspor’umuza faydalı, yetenekli değerleri kazandıracağız" ifadelerini kullandı.

 

'ELAZIĞSPOR'U AVUKATLARDAN TEMİZLEYECEĞİM'

 

Elazığspor'un avukatlara olan borçları için İstanbul'a giderek avukatlarla görüşeceğini belirten Yümlü, sözlerini şöyle sürdürdü: "Avukatlara olan borçlar 1 milyon Euro. 10 güne kadar bunların ödemelerini yapmazsam Elazığspor -12 puanla lige başlayacak. Bu da bizi çok zor durumda bırakacak. Onun için dün Sedat Karataş ile bir araya geldik. Sağ olsun avukatları aradı, bize randevu aldı. İstanbul’a gidişimizde avukatlarla bir araya geleceğiz. Bu işi inşallah kökten bitireceğim. Ben söz veriyorum, Elazığspor’u hiçbir zaman avukat tekeline bırakmayacağım, Elazığspor’u avukatlardan temizleyeceğim.”

Başkan adayı Yümlü, anlaşmış olduğu bazı futbolcular bulunduğunu, onlarla birlikte Elazığ'a dönmeyi planlandığını belirtirken, kampı Bolu'da yapmayı düşündüklerini, kamp programını hazırladıklarını ve kulüp yetkililerinin görüşmelere başladığını kaydetti.

 

'1 LİRAYI BİLE ÇARÇUR ETMEYECEĞİM'

 

Önümüzdeki günlerde Sırbistan'a gideceğini ifade eden Yümlü, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sırbistan’daki vatandaş tam bir Sırp. İnsanlıktan nasibini almayan bir Sırp. Hiç önemli değil diyor adam biliyor musun? Elazığspor ceza alırsa alsın. Ben paramı alırım diyor. Böyle bir adam var. Şimdi kolay değil, adam almış gelmiş buraya bir hoca, bir tane menajerle ortak bir şirketi var, 2 liralık topçuyu 6 liraya dayamışlar Elazığspor’a, yarısını hoca cebine koymuş yarısını menajer koymuş geri kalanı da futbolcuya vermişler. Ben hiç kimsenin hatalarına, geçmişlerine, yanlışlarına inmeyeceğim. Kendim de hata yapabilirim. Telafisini de, özür dilemesini de bilirim, hatamdan ders almayı da bilirim. Ama ben Elazığspor’un 1 lirasını çarçur etmeyeceğim.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ