Advert
HAÇLILARIN VE İÇİMİZDEKİ HAİNLERİN ÇABASI BOŞUNA!
İzzet TUMAY

HAÇLILARIN VE İÇİMİZDEKİ HAİNLERİN ÇABASI BOŞUNA!

Bu içerik 462 kez okundu.

HAÇLILARIN VE İÇİMİZDEKİ HAİNLERİN ÇABASI BOŞUNA!

8 TON AĞIRLIĞINDA bir bombanın HAİNCE patlatıldığını düşünün… Şehir yerinde oynuyor. Sabahın ‘KÖR’ saati, milletin çoğu ya işinde, yada uyuyor..! Lakin bombanın patlatıldığı şehir ELAZIĞ olunca ‘iş’ değişiyor.

Evet; Elazığ halkı, her zaman olduğu gibi FARKLILIĞINI yine ortaya koyuyor ve HAİNCE-KALLEŞÇE yapılan bombalı saldırının hemen ardından EMNİYETE koşuyor. Kimse CANINI, ÇOCUKLARINI, GELECEĞİNİ düşünmüyor. Hatta; bölgede “İKİNCİ BİR TEHLİKE SÖZ KONUSU OLABİLİR” söylentilerine rağmen hiç kimse oralı olmuyor. O anda yaralılara yardım etme, polislere can siper hane ’SAHİP’ çıkma dürtüsü her şeyin üzerinde ELAZIĞLILAR için. Yanan araçlara, yıkılan duvarlara, kırılan camlara BUĞULU GÖZLERLE bakan ELAZIĞLILAR, o gün o saatte TÜM DÜNYAYA net bir mesaj verdi; ELAZIĞ DOĞU’NUN YILMAZ KALESİDİR. ELAZIĞ, şimdiye kadar ALÇAK TERÖR ÖRGÜTÜNE  GEÇİT VERMEDİ, BUNDAN SONRADA ASLA VERMEYECEK’ dediler ve ‘Yani bizim için devleti ve milletinin yanında olan her POLİS ve ASKER candır ve söz konusu POLİS-ASKER olunca bizim için akan sular durur’ diyerek eklediler. CENNET ülkemizin tüm insanları AY YILDIZLI bayrağının altında, BİRLİK ve BERABERLİK içerisinde, vatanımızın BÜTÜNLÜĞÜNÜ koruyarak; tek DİN, tek VATAN, tek BAYRAK, tek VATAN ilkesine  bağlı kalarak, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin himayesinde insanca ve barış içerisinde yaşamamak istediğini DİLLENDİRDİKÇE, şer güçler harekete geçiyor. HAÇLI zihniyeti, terör örgütleri ülkemizin yakaladığı refahı, insanların rahatını gördükçe KUDURUYOR, MİLLİ İRADENİN askerine, vatanına, bayrağına ve polisine CANI pahasına sahip çıktığını gördükçe KUDUZLAŞIYOR. Yani; Haçlıların ve içimizdeki HAİNLERİN çabası boşuna. Bu millette bu İMAN kuvveti oldukça hiçbir ŞER GÜCÜN kirli çabası sonuç vermeyecektir.

Son olarak, ilimiz VALİSİ sayın MURAT ZORLUOĞLU’nun Kurban Bayramı’nda bir ziyaret esnasında yaptığı önemli bir ayrıntıyı siz değerli HABERKENT okuyucuları ile paylaşmak istiyorum: Ülkemiz zor günlerden geçmektedir. Önce 15 Temmuz saldırısı ardından da PKK terör örgütünün saldırıları neticesinde sıkıntılı günler yaşadık. Hem 15 Temmuz sonrası yaşanan süreçte, hem de PKK ile olan mücadelede milletimizin devletimize olan güveni ve desteği ile her iki terör örgütünün de BELİ KIRILMIŞTIR. Önümüzdeki süreçte bu terör örgütlerini ülkenin gündeminden bütünüyle çıkaracağız. Malumunuz bir 15 Temmuz süreci yaşadık. Bu süreçte en büyük desteği YÜCE MİLLETİMİZDEN aldık, gerek 15 Temmuz akşamı ve gerek daha sonraki süreçte en fazla öne çıkan teşkilat Emniyet Teşkilatı oldu. Emniyet Teşkilatımızın olağanüstü çabası ile o büyük badireyi kolaylıkla atlattık. Emniyet Teşkilatımız eksik kadrolarına rağmen büyük bir FEDAKARLIKLA o günden bu yana çalışmalarını devam ettirdi. Elazığ’da DA EMNİYET TEŞKİLATIMIZ bu süreçte çok başarılı bir sınav vermiştir. Polis teşkilatı DEMOKRASİYE olan bağlılığını, DEVLETE olan bağlılığını, sıralı amirleri dışında hiçbir makam veya kişiden EMİR almayacaklarını ortaya koymuşlardır. Ülke olarak bundan sonrada ZOR ZAMANLARIMIZ olacaktır. Sizlerin çabalarıyla bu zorlukları da millet adına yenmek için mücadeleye devam edeceğiz. Bu süreçte EMNİYET ve JANDARMA teşkilatımız içerisinde hain yapıyla İLTİSAKLI olanları ayırdık ve ayırmaya devam ediyoruz. Devlet içerisinde başka kişi ve yada kurumlardan EMİR alan birilerinin çalışması mümkün değildir. 15 Temmuz hepimiz için bir DÖNÜM noktasıdır. Bundan sonra bütün süreçleri daha dikkatli ve doğru bir şekilde yürütmeye gayret göstereceğiz.

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ