Advert
ELİ, AYAĞI ÖPÜLESİ ŞEHİT ANNE VE BABALARI!
İzzet TUMAY

ELİ, AYAĞI ÖPÜLESİ ŞEHİT ANNE VE BABALARI!

Bu içerik 511 kez okundu.

ELİ, AYAĞI ÖPÜLESİ ŞEHİT ANNE VE BABALARI!

“Allah yolunda öldürülenlere "ölüler"" demeyin. Bilakis onlar diridirler, lâkin siz anlayamazsınız.”

21-22-23 Kasım 2016 tarihlerinde Elazığ’da çok önemli bir organizasyon gerçekleştirilecek. Bu organizasyonun diğer organizasyonlardan farklı kılan, 81 İLDEN ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİ ELAZIĞ’DA AĞIRLANACAK. Organizasyonun diğer bir önemli farkı ise; Türkiye’de İLK VE TEK olması.

Organizasyon sahibi Türkiye Gençlik Komisyonu. Genel Başkan Burak Turan, Elazığ’lı genç bir kardeşimiz. Günler önce Elazığ’a gelerek, organizasyon ile ilgili çalışmalarına start verdi. Turan’ın,  “21-22-23 Kasım 2016 tarihlerinde bu vatan için peygambere komşu olmuş 81 ilden şehitlerimizin ailelerini Elazığ’da misafir edeceğiz” derken, gözlerinde ki ışık ve samimiyet dikkatimizden kaçmıyor. 81 ilden bu vatan toprakları için canlarını feda etmiş şehitlerimizin ailelerini aziz kentte misafir etmek gerçekten çok farklı bir gurur olarak bizler için. Bu organizasyonda emeği geçen herkesi naçizane şansım ve gazetemiz adına kutluyor ve tebrik ediyorum.

Türkiye Gençlik Komisyonu Genel Başkanı Burak Turan, üç gün sürecek olan programda misafirlere Elazığ’ın gezdirileceğini, Elazığ’a has lezzetleri tattırılacağını, kabuk tutmayan yaralarının acılarına bir nebze de olsa ortak olmaya çalışacaklarını söylüyor ve ekliyor; İstanbul’da ve Ankara’da attığımız her adımda Elazığlı olduğumuzun bilincini hiçbir zaman kaybetmedik…  Evet Doğu’nun sarsılmaz kalesi Elazığ’a çok yakışacak bir program.”

Bende; bu organizasyona kayıtsız şartsız destek veren Vali Murat Zorluoğlu’na, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a, İller Bankası Müdürü Ali Tekataş’a, Fırat Üniversitesi Rektörü Kutbeddin Demirdağ’a, Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahaddin Kaya ve emeği geçen herkese saygı ve sevgilerimi sunuyorum.  

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ