Advert
ELAZIĞ'IN NARKOTİMLERİ!
İzzet TUMAY

ELAZIĞ'IN NARKOTİMLERİ!

Bu içerik 516 kez okundu.

ELAZIĞ'IN NARKOTİMLERİ!

Okullar açıldı… Hayırlı ve uğurlu olması temennisiyle, yeni eğitim-öğretim yılının kazasız, belasız ve sıkıntısız geçmesini diliyoruz. Eğitim yuvası okullarımızın çevre güvenliği ile ilgili atılan bir adım gerçekten bizleri mutlu etti. Elazığ’da okulların açılmasıyla birlikte NARKOTİMLERİN, uygulamalarını attırdığı haberi gerçekten yüreklere su serpti diyebiliriz.

Gecesini gündüzüne katarak, milletin huzur ve güvenliği için canla-başla çalışan EMNİYET MENSUPLARIMIZIN Allah yardımcısı olsun diyoruz. Özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin okul çevresinde ki tehlikelere karşı korunması adına başlatılan bu uygulama sayesinde velilerimizin de içi rahat olacak. Maalesef ‘başıboş’ diye tabir edilen kişi veya kişilerin okul çevrelerinde yarattığı huzursuzluk herkesin malumu. Bu tür sıkıntıların yaşanmaması adına başlatılan bu uygulama gerçekten TAKDİRE ŞAYAN bir durum. Bu uygulama sayesinde okul çevrelerinde yaşanması muhtemel olumsuz olayların önüne geçilmiş olacak.

Ülke genelinde aralarında huzur şehri Elazığ’ın da bulunduğu 29 ilde eş zamanlı olarak NARKOTİM uygulaması başlatılması, hem veliler hem de öğrenciler açısında son derece önemli diye düşünüyorum. Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğü NARKOTİM ekipleri ilk uygulamasını Balakgazi Anadolu Lisesi önü ve çevresinde yapmış. Yapılan uygulamada 20 şahıs timler tarafından kontrol edilmiş, her hangi bir suç ve suç unsuruna rastlanılmamış. Bu uygulamanın Elazığ genelinde yapılması, öğrencilerin huzuru ve güvenliği açısından çok önemli.

 

Elazığ Emniyet Müdürlüğü’nün her türlü asayiş olayında gösterdiği ÜSTÜN BAŞARIYI, bu uygulamada da göstereceğinden ZERRE şüphem yok.  Bu nedenle ELAZIĞ’IN HUZUR VE GÜVENİNİ TEMİN ADINA her türlü mücadelelerini ARALIKSIZ sürdüren başta Emniyet Müdürü sayın DOĞAN CANGÜL olmak üzere ELAZIĞ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ personeline ÜSTÜN BAŞARILAR diliyorum.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ