Advert
VALİ ZORLUOĞLU’NUN ‘SAMİMİ’ GAYRETLERİ!
İzzet TUMAY

VALİ ZORLUOĞLU’NUN ‘SAMİMİ’ GAYRETLERİ!

Bu içerik 486 kez okundu.

VALİ ZORLUOĞLU’NUN ‘SAMİMİ’ GAYRETLERİ!

18 Ağustos’ta Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan KALLEŞ ve aynı zamanda HAİN saldırının ardından, kamuoyunda yeni emniyet binasının nereye yapılacağı merak konusu olmaya devam ediliyordu. Bu konuda Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’nun geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalara dayanarak; en kısa sürede Elazığ’da yeni bir Emniyet Müdürlüğü binası yapılacağını söyleyebiliriz. Yakın zamanda inşaatına başlanacak binan tamamlandığında tüm birimleriyle Elazığ’a hizmet edebilecek fonksiyonda olacağı tahmin ediliyor.

Vali Zorluoğlu, şuanda GEÇİCİ binada hizmet veren emniyet müdürlüğünü ziyaret ederek, aynı zamanda eksiklikleri de yerinde görmüş oldu. Ziyaret esnasında, Vali Zorluoğlu’nun, yeni emniyet binasını yerinde görmek ve eksikliklerini belirlemek için gerçekleştirdiği bu ziyarette, buranın geçici bir emniyet müdürlüğü binası olduğunu ve inşallah çok kısa bir süre içerisinde Elazığ’a yeni bir il emniyet müdürlüğü hizmet binası inşaatına başlanacağını ifade etti. Bu açıklama ile Vali Zorluoğlu, Elazığ kamuoyunda ciddi bir merak uyandıran önemli bir konuya da açıklık getirmiş ve milletin kafasında ki soru işaretlerini de gidermiş oldu. Yapılması planlanan inşaat tamamlandığında şu an geçici olarak hizmet veren bina boşaltılıp emniyet müdürlüğü bütün birimleriyle oraya taşınacak ve geçici bina da asli fonksiyonuna geri dönecek.

 

Vali Zorluoğlu, Elazığ’da göreve başladığı tarihten bu yana, halk ile iç içe olması, samimiyeti, içtenliği ile kamuoyunda takdir görmüş bir bürokrat. Elazığ’ın sorunları ile ilgili gösterdiği SAMİMİ gayretleri de gösteriyor ki, Vali Zorluoğlu Elazığlıların gönlünde TAHT kurmuşa benziyor. Vali Zorluoğlu’nun şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada ki süreçte de Elazığ’ın gelişmesi, kalkınması ve hak ettiği yere gelmesi adına gösterdiği çaba artarak devam eder. Özellikle Elazığ’ın CAZİBE MERKEZİ iller arasında yer alması ile ilgili atılacak adımlarda Vali Zorluoğlu’nun MİLLETVEKİLLERİMİZ ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz başta olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlar ile EL ve GÜÇ BİRLİĞİ adına ÖNCÜLÜK yapacağını umut ediyoruz. Bu güç birliği ile Elazığ’ın hak ettiği yatırımları alması ve en önemlisi CAZİBELİ bir şehir haline gelmesi de kaçınılmaz olacaktır. Yani; sayın VALİM, Elazığlıların sizden beklentileri çok fazla. Bizde, sizin İLİN VALİSİ olarak bu aziz MİLLETİN beklentilerine ve umutlarına IŞIK olmaya devam edeceğinizden hiçbir şekilde şüphe ve kaygımız yok. Allah yar ve yardımcınız olsun…

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ