Advert
SİZ EY ŞEREFSİZLER..!
İzzet TUMAY

SİZ EY ŞEREFSİZLER..!

Bu içerik 496 kez okundu.

SİZ EY ŞEREFSİZLER..!

15 Temmuz’da Türkiye’nin yaşadığı ancak MİLLİ İRADE tarafından kısa sürede püskürtülen en ‘hain’, en ‘kalleş’ ve en ‘adi’ darbe kalkışmasının ardından siyasilerimizin ülke adına attığı ve bundan sonra atacağı adımlar büyük önem taşıyor.

Artık tüm DÜNYA ÜLKELERİNİN kabul ettiği gibi güçlü TÜRKİYE’nin bu gücünü daha da artırması için bu KANLI TERÖR ÖRGÜTÜ FETÖ ve  işbirlikçileri ile ilgili yapılan çalışmalarda DIŞ GÜÇLER göz ardı edilmemeli diye düşünüyorum kıymetli okuyucular. Çünkü HAİN ve ŞEREFSİZCE gerçekleştirilmeye çalışılan ancak MİLLİ İRADE karşısında kısa sürede PÜSKÜRTÜRLEN darbe kalkışması ile ilgili gelinen noktada, ortaya çıkan bilgi ve belgeler de gösteriyor ki; bu HAYSİYETSİZCE, ŞEREFSİZCE, ADİCE kalkışmanın arkasında DIŞ GÜÇLERİN parmağı var… Yani, EMPERYALİST GÜÇLERİN GÜDÜMÜ ve KORUMASINA girerek, onlarda güç alıp Türkiye’de ATINI oynatanların en kısa sürede cezaların EN AĞIRINA ÇARPTIRILMALI.

Hafta sonu katıldığım bir basın toplantısında, SP Elazığ İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu ile kısa bir sürede olsa hasbihal etme fırsatım oldu. Sayın başkan, üzerine basa basa FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ ile mücadelede DIŞ GÜÇLERE dikkat çekti. Köşe yazımın ANA FİKRİNİ oluşturan bu konu ile ilgili sayın Hacıbekiroğlu’nun ağzından dökülen kelimeler gerçekten DİKKATE alınacak ve YABANA ATILMAYACAK  türden. Çünkü başkan Hacıbekiroğlu; öyle bir ayrıntıya dikkat çekiyor ki; eğitimi, milli ekonomisi ile güçlü olan Türkiye’de bundan sonra atılacak adımların, yapılacak düzenlemelerin en az 15 Temmuz gecesi milletimizin ortaya koyduğu basiret ve feraset kadar önemli olduğunu ve bunun için KANLI CUNTA GİRİŞİMİNİN ardında ki DIŞ GÜÇLERİN asla ihmal edilmemesi gerektiğini, ‘KUKLA’ İLE UĞRAŞIRKEN KUKLACININ unutulmaması gerektiğine dikkat çekiyor ve ekliyor sayın Hacıbekiroğlu; Bu hain kalkışmanın ardında ki karanlık mihraplar cesurca ‘DEŞİFRE’ edilmelidir…

Darbe girişiminin yaşandığı günden bu yana geçen süreçte hükümetin bu PİSLİĞE bulaşmış kişi veya kişilere yönelik yaptığı çalışmaları yakinen takip ediyorum. Siyasilerin işi gerçekten çok zor. Lakin Ülkenin geleceğine PRANGA vurmak için o KANLI gecede SUÇ İŞLEĞİ sabit olan her kim olursa olsun CEZALARIN EN AĞIRINA çarptırıldığı gibi, bu KUKLALARIN ipini elinde bulunduranların da açıkça DEŞİFRE EDİLİP yakalanarak, VATAN HAİNLİĞİNİN CEZASI ne ise O CEZA ile CEZALANDIRILMALIDIR.

                                                                         ***

 

Son olarak, vatan, millet ve bayrak, vatanın bölünmez bütünlüğüne zeval gelmemesi, milletin huzur ve güven içinde yaşamlarını sürdürebilmesi adına VATAN NÖBETİ-VATAN SAVUNMASI sırasında ŞEHİT olan KINALI KUZULARA Allah’tan rahmet, kederli ve OCAĞINA ATEŞ DÜŞMÜŞ ailelerine sabır diliyor; KALLEŞÇE saldıran, PUSU kuran HAYSİYETSİZ terör ÖRGÜTÜ pkk’ya da iki cümle yazarak, köşeme son veriyorum: SİZ ey; anasının rahmine bilmem hangi MEYHANE sefasının ardından 'düşmüş' ŞEREFSİZLER...! Söyleyin; daha ne kadar bu MİLLETİN dinine, askerine, polisine, vatandaşına, bayrağına, malına SALDIRACAKSINIZ..? Siz ey, DİNSİZ, İMANSIZ, BAYRAKSIZ, AHLAKSIZ, ARSIZ, YÜZSÜZ, ŞEREF'sizler... Ne kadar 'siz', 'sız' varsa üzerine TECELLİ etmiş HAYSİYETSİZLER...! Daha ne kadar ağzından KUDUZLAR KÖPEKLER gibi SALYALAR akıtarak 'BU MİLLETİN-MEMLEKETİN KUTSALLARINA' saldıracaksınız..? MADRABAZ, düzenbaz, HİLEBAZLAR... Ne kadar HAKARET etsen de az gelen ŞEREFSİZLER...! YETER artık, çekin o PİS ELLERİNİZİ bayrağımızdan, vatanımızdan, askerimizden, polisimizden, kutsallarımızdan... Sağdan/soldan ATA arayan KÖKSÜZ EMBESİLLER...! Ey anasının ABDESTSİZ çocukları, unutmayın bu memlekette ANASININ 'BİSMİLLAH'sız süt vermediği ABDESTLİ YİĞİTLERİ de var... Ya SABR...!

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ