Advert
HAİNLERE ‘KAPAK’, MAZLUMLARA ‘ŞİFA’ OLSUN!
İzzet TUMAY

HAİNLERE ‘KAPAK’, MAZLUMLARA ‘ŞİFA’ OLSUN!

Bu içerik 485 kez okundu.

HAİNLERE ‘KAPAK’, MAZLUMLARA ‘ŞİFA’ OLSUN!

Tabi ki bahsetmek lazım, köşe yazımıza taşıyıp bir nebzede olsa bu ‘anlamlı’ ve çok ‘insani’ kampanyaya destek vermek lazım.  Neye mi; Çöp Olmasın, Şifa Olsun’ kampanyasına… Ben şahsım adına Elazığ’da başlatılan bu kampanyanın Suriye’de yaşanan katliama sessiz kalan ve sözüm ona sürekli barıştan, insanlıktan dem vurduğu halde mazlumların canına kast edilmesine göz yuman tüm devletlere ‘kapak’ olsun diyor, Elazığ’a ve Elazığlıya yakışan bu kampanya vesile olanlara teşekkür ediyorum.

Elazığ Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde başlatılan bir kampanya ile yaşanan saldırılar sonucu tedavi ihtiyacı olan ancak ilaç sıkıntısı nedeniyle zaman zaman ölümle burun buruna gelen Suriyeli vatandaşların yaralarını sarmak amacıyla ilaç ve tıbbi malzeme toplama kampanyası başlatıldı. 15 gün sürecek kampanya sonunda toplanacak ilaç ve tıbbi malzemeler, doktorlar tarafından tasnif edilecek, kolilerle Suriyeli mazlumlara ulaştırılacak.

Elazığ Belediyesi ve İHH İnsani Yardım Vakfı Elazığ Şubesi işbirliğiyle, Suriye’de yaşam mücadelesi veren mazlumlara destek amacıyla başlatılan ‘Çöp Olmasın, Şifa Olsun’ sloganıyla ilaç ve tıbbi malzeme toplama kampanyasına değerli Elazığlıların gereken desteği vereceğinden zerre şüphem yok.

 

Kampanya kapsamında toplanan tıbbi malzemeler 15 günün sonunda Suriye'de ki ve özellikle Halep'teki mazlumlara gönderilecek. Elazığlılar; her zaman yetimlerin, mazlumların, kimsesizlerin yanında olmuştur. Bu nedenle bu kampanyayı başlatanlara, vesile olanlara ve destek olanları canı gönülden kutluyorum. Kısaca; hainlere ‘kapak’, mazlumlara ‘şifa’ olur inşallah. Sağlıcakla kalın…

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ