Advert
HABERKENT’İN ÖRNEK DAVRANIŞI!
İzzet TUMAY

HABERKENT’İN ÖRNEK DAVRANIŞI!

Bu içerik 479 kez okundu.

HABERKENT’İN ÖRNEK DAVRANIŞI!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 'Dolarlarınızı bozdurun, altına, Türk Lirası'na çevirin' çağrısı üzerine ülkede göz dolduran hadiseler yaşanıyor. Özelikle değerli esnaflarımızın bu çağrıya verdikleri karşılık gerçekten takdire şayan… Berberi; bedava tıraş vaat ediyor, otobüs firması bedava bilet, balıkçısı bedava balık ekmek. Bunlar uzadıkça uzuyor. Yani millet Cumhurbaşkanı’nın çağrısına kayıtsız kalmıyor.

Sayın Cumhurbaşkanı’nın, “Döviz meselesi çıkardılar dolar şöyle oldu böyle oldu. Yastığının altında doları olanlar gelsin parasını altına dönüştürsün. Gelsin parasını TL'ye dönüştürsün. Bu adımı attığımız sürece birilerinin oyunu da bozulacaktır" sözlerinin ardından destekler birbiri ardına gelmeye başladı.

Çok şükür; Türk lirası diğer birçok ülkenin para birimine göre çok daha iyi bir performans gösteriyor. Türkiye ekonomisinin temelleri sağlam. Döviz kurunun da tek başına ekonominin başarısının bir göstergesi olmadığını da unutmamak lazım. Elazığ’ın ve Elazığlıların sesi, gözü, kulağı olan, her zaman milli iradeden yana saf tutan gazetemiz HaberKent’te ülkemiz ve milletimizin geleceği adına önem taşıyan bu duruma kayıtsız kalmadı. Döviz kurlarını yükselterek ülkemize ekonomik bir darbe vurma amacı taşıyan küresel güçlere HaberKent gazetesinden de ‘tokat’ gibi bir ‘atak’ geldi. HaberKent gazetesi olarak hem bu küresel güçlerin ‘şeytani’ oyununu bozmak hem de bir nevi esnaflarımıza destek olmak amacıyla ‘en az 500 Dolar veya Euro’ bozduran ve bunu belgeleyen çok kıymetli esnaflarımızın reklamlarını bedava yayımlayacağız. Yani; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemiz ekonomisi adına büyük önem taşıyan bu çağırısına HaberKent gazetesi olarak bizlerde destek veriyoruz.

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ