Advert
KAHPELİKTE ‘SINIR’ TANIMAYAN KAHPELER!
İzzet TUMAY

KAHPELİKTE ‘SINIR’ TANIMAYAN KAHPELER!

Bu içerik 538 kez okundu.

KAHPELİKTE ‘SINIR’ TANIMAYAN KAHPELER!

Yüreğimiz yandı, ciğerimize ‘köz’ düştü. Acımız gerçekten çok büyük ve kelimelerle bu acıyı ifade etmek mümkün değil. ‘Kahpelikte ‘sınır’ tanımayan kahpeler; İstanbul Beşiktaş'ta önceki gece düzenledikleri hain saldırılarda acı daha da katlandı. Daha önce şehit sayısı 38 olarak açıklanmış, dün sonradan gelen haberler ile Şehit düşenlerin sayısının 44'e yükseldiği, 150'den fazla kişinin de yaralı olduğunu öğrendik.

Bu ‘kahpelikte sınır tanımayan kahpeler’, Beşiktaş Vodafone Arena'da cumartesi akşamı maç çıkışı sırasında bombalı araç ve canlı bomba ile ‘kahpece’ bir saldırı gerçekleştirdiler.  Maçka Parkı'nın Bayıldım Caddesi girişindeki Çevik Kuvvet otobüslerine doğru yürüyen canlı bombayı hedefine 10 metre kala fark eden polisler, can kaybının daha da büyümesini önledi. Canlı bombayı durduran 5 kahraman polis arkadaşlarını kurtardı ancak kendileri de şehit oldu.

Ancak şu kesinlikle unutulmamalı;

‘Kahpelikte sınır tanımayan kahpe’ terörle bugüne kadar olduğu gibi bu günden sonrada mücadele kararlılıkla devam edecek. Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak ve bilinmelidir ki; herkesin bir hesabı varsa Yüce Allah’ın da bir hesabı var. Kahpenin ismi ne olursa olsun; ister KCK, ister PKK, ister DHKP/C, ister DEAŞ, iste se FETÖ olsun. Bu kahpe terör örgütlerinin hiçbiri bu coğrafyada ‘kirli’ emellerine ulaşamayacaklar.

Türkiye’nin yolu açık. Türk; korku bilmez, Türk asla ürkmez. Türk’ün gözü mevzu vatan olunca hiçbir şey görmez. Akıl Türk’te, vatan sevgisi Türk’te, cesaret yine Türk’tedir.

Cennet ülkemizde huzur ve barış ortamını bozmak isteyen bu ‘kahpelikte sınır tanımayan kahpelere’ milli irade sağduyusuyla en güzel cevabı tarihin her döneminde vermiştir ve vermeye devam edecektir.

 

‘Kahpelikte sınır tanımayan kahpeler’ tarafından İstanbul’da gerçekleştirilen saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Sağlıcakla kalın…

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ