Advert
CANIM SANA FEDA TÜRKİYEM!
İzzet TUMAY

CANIM SANA FEDA TÜRKİYEM!

Bu içerik 607 kez okundu.

CANIM SANA FEDA TÜRKİYEM!

Acısıyla tatlısıyla koca bir yılı daha geride bıraktık. Ülkemiz gerçekten çok sancılı ve olumsuz olaylarla karşı karşıya kaldı. 15 Temmuz’da ülkemizin birliğine ve beraberliğine ‘kast’ edilmeye çalışıldı. Bu hain, kalleş ve şerefsizce darbe girişimi tarihe ‘kara’ bir leke olarak geçti.

15 Temmuz asla unutulmamalı, unutturulmamalı. Milli irade karşısında hüsrana uğrayan terör örgütü FETÖ/PDY üyesi kalleş ve kahpelerin başına gelenler; bu ülkenin başına çorap örmeyi planlayanlara örnek teşkil etmeli.

Ülkesinin, bayrağının her zaman için yanında yer almış bu milletin bu alçaklara indirdiği yumruk, şu anda Türkiye’nin kuyusunu kazmaya çalışan ülkelerinde gündeminden düşmemeli.

Kıymetli okurlar; yeni yıla yeni umutlarla girmenin heyecanı yaşarken maalesef terör bir kez daha en kalleş, en alçak, en sinsi yöntemleriyle cennet vatanımızı hedef aldı. 2017'nin ilk saatlerinde İstanbul Ortaköy'deki eğlence mekânını basan terörist maalesef 39 insanı acımasızca katletti, 71 kişiyi ise yaraladı.

Toprağa düşen her can adeta kor bir ateş gibi yüreğimizi dağlıyor. Bu sinsi ve kalleş saldırıların en büyük amacı bizi birbirimize düşürmektir. Lakin Türk milleti hiçbir zaman ayrı-gayrı düşmemiş, konu vatan ve millet olunca gücünü tüm dünyaya ispat etmiş ve asla birlik-beraberliğinden ödün vermemiştir. O yüzden bu vatana kirli ellerini uzatan, birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışan melunlar asla kirli emellerine ulaşamayacaklar, bizi birbirimize düşüremeyecekler. Türk milleti olarak asla bu oyuna gelmeyeceğiz.

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi; Kaçmak ‘namertlerin’ işidir. Bizim milletimiz her zaman mert olmuştur. Bugün Türkiye yeni bir İstiklal mücadelesi içindedir. Bu mücadeleyi kazanırsak 2023 hedeflerimize ulaşacağız. Kaybedersek 100 yıl önce başarılamayan bir Sevr tezgâhı yeniden önümüze getirilir. Tüm vatandaşlarımızın, sorumluluk sahibi herkesin bu bilinçle meseleye yaklaşması, üslubunu, tavrını ona göre belirlemesi gerekiyor. Türkiye teröre teslim oldu demek, teröristle, terör örgütleriyle aynı safta yer almaktır. Terör örgütünün tüm amacı birilerine işte bu sözü söyletmektir. Bu sözü ifade eden kişi siyaset yapmıyor, sadece şer ittifakının değirmenine su taşımış oluyor.

Değerli okurlar; ülkemizin üzerine oynanan oyunları bozma adına birey olarak üzerimize ne düşüyorsa yapmalı, kahpelerin çevirdiği oyunlara karşı dikkatli olmalı ve her daim polisimizin, askerimizin yanında olmalıyız. Gerekirse; bu vatan, bu millet ve bu bayrak için canımızı hiç çekinmeden feda etmeliyiz. Özellikle sosyal medyayı kullanarak insanlar arasına nifak tohumları ekmeye çalışanları ilgili resmi kurumlara bildirmeli, kısacası uyanık olmalıyız. Biz kaçmayız, biz vatan, millet ve bayrak aşığıyız ve bu aşk ilelebet devam edecek. Bizim gidecek bir yerimiz yok. Biz MÜSLÜMANIZ, BİZ TÜRKÜZ ve bizim fıtratımızda kaçmak, pes etmek yok. Başka Türkiye yok. Canım sana feda TÜRKİYEM…

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ