Advert
Siyonizm mi Galip Gelecek Yoksa İslam mı?
Habib KARAÇORLU

Siyonizm mi Galip Gelecek Yoksa İslam mı?

Bu içerik 720 kez okundu.

          Yaklaşık bir aydan beri Ülke ve Dünya gündeminde önemli bir yer tutan İsrail Terör Şebekesinin Gazze saldırıları şimdilik durmuş gibi. Çoğu çocuk,kadın ve biçarelerden yaklaşık iki bin şehid ve on bine yaklaşan yaralı. Filistinli Mücahidlerle karada önemli kayıplar verdiklerinden dolayı çarpışmayı göze alamayan Siyonist barbarlar ancak uçak, tank ve toplarla bombalar yağdırarak rastgele intikam alma yoluna gittiler ve sonuçta onlarca terörist leşleriyle geri çekildiler.Ölen Filistinli kardeşlerimiz cennete, Siyonist katiller ise cehennemin dibini boyladılar. Kim karlı, kim zararlı?

        Hasbunallahi ve nime’l-vekil (Allah bize yeter,O ne güzel Vekildir! ) diyorlardı, her bombardıman sonrasında kardeşlerimiz. Elbette Allah yeter, korkak, dünyaya tapan, ahreti unutmuş zillet içindeki güya Müslümancıklarda Amerika, Avrupa ve Uluslararası  kuruluşlardan medet umarak Allah’ın gerçek güç sahibi olduğunu unutmuşlardı. Bakara suresi 249.Ayet-i Kerimede Yüce Allah bununla ilgili;” ……”Nice az bir topluluk Allah’ın izniyle sayıca çok bir topluluğu yenmiştir.Allah sabredenlerle beraberdir.” dediler.” Buyurulmaktadır.

          Yüzyıllardan beri dünyada fesat çıkararak, çeşitli fitne ve hilelerle dünyayı hakimiyetleri altına almaya çalışan Siyonist Yahudiler  emellerine ulaşmak için büyük çaba içerisindeler. Bazıları onların dünyadaki güçlerini iyi tanımayıp küçümsemiş olsalar da, şu  anda dünya üzerinde önemli bir etkiye sahipler. Bunu Gazze’deki katliama sessiz kalan ABD,AB,BM  ve diğer Dünya devletlerinin tavırlarından gayet iyi anlıyoruz ki, hepsi onların kuklası halinde, hiçbir şey yapamazlar.Ayrıca gizli ve aşikarene destek de vermektedirler.

       Gizli Dünya Devleti gerçeğini   okuyup, araştırmamış  olanlar ne denli bir güçle karşı karşıya olduğumuzu kavrayamazlar.Kurmuş oldukları Mason Locaları, B’nai B’rith, Bilderberg, CFR, Trilateral, Rotary ve Lions gibi küresel kuruluşlarla bugün bir ağ gibi tüm dünyayı sarıp sarmalamışlar; ekonomi, siyaset ve kültürü yönetir hale gelmişlerdir. Bütün olup bitenlerin arkasında bu güçler vardır. Bilmeyenlerin araştırıp öğrenmelerini rica ediyorum.

     Bugün tüm dünyada siyaset, yönetim ve ekonomi gittikçe küresel güçlerin kontrolüne girmekte, tüm insanlık köleleştirilmektedir. “ Tek Dünya Devleti” projesi adım adım uygulamaya konulmaktadır. Bunun farkında olmayıp, hele hele bunu inkar etmek büyük bir gaflettir.

      Siyonist şer güçlerinin karşısında duracak en önemli güç İslam ve Şuurlu Müslümanlardır. Bu nedenle gerek Türkiye’deki Milli Görüş Hareketi ve onun liderine, ve gerekse de Mısır’daki Müslüman Kardeşler hareketine ve liderlerine linç girişimi bunun için yapılmıştır. Ve aynı zamanda Pakistan ve Bangledeş’te de Cemaat-i islamiyye hareketine karşı aynı saldırılar yapılmıştır. HAMAS (Hareketü’l-Mukavemetü’l-İslami; İslami Direniş Hareketi)’da bu amaçla yok edilip, bitirilmeye çalışılmaktadır. Büyük İsrail Projesini bu hareketler durdurmuş ve bu yüzden hedefe koyulmuşlardır.

      Yahudiler çıkardıkları fitne ve döktükleri kan sebebiyle iki kere Allah tarafından cezalandırılmışlardır. Babil hükümdarı Buhtunnasr ve Romalılar eliyle Cenabı Allah onları tarumar etmiştir. Bkz. Ali İmran Suresi 4-7 ayetler. Peygamber Efendimiz(S.AV)’in Medine döneminde yaptıkları andlaşmaya uymayıp, müşriklerle işbirliğine giderek Peygamberimiz (S.AV.)’e ve Müslümanlara komplolar kurmaları nedeniyle de Medine’den çıkarılmışlardır.

       Tarih tekerrür edecek, Allah’ın hükmü galip gelecek ve Siyonistler bir kez daha ve de son olarak Filistin ve Kudüs’ten kovulacaklardır. Ancak burada önemli olan imtihanı kazanmaktır. Safların netleştiği bu zamanlarda safını net ortaya koyamayanlar kaybetmişlerdir.” Ve onlar tuzak kurdular,Allah’da tuzağını kurdu (onların tuzaklarını boşa çıkarttı), ve Allah tuzak kuranların en üstünüdür.” Ali İmran Suresinin 54.Ayetinide bir kez daha hatırlayalım.

    Ana karnında dört aylık olunca insanın ruhu getirilir ve eceli, rızkı,ameli ve said mi şakimi olacağı da yazılır buyuruyor Sevgili Peygamberimiz (S.AV.), buna inanmış bir Müslüman için hiçbir korku ve endişe olur mu? Rabbim hepimize Kur’an ve Sünnet şuuru nasip etsin.Amin.

     

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3