Advert
ŞUBE MÜDÜRÜNDEN PES DEDİRTEN SKANDAL PAYLAŞIM
RAMAZAN YILDIRIM

ŞUBE MÜDÜRÜNDEN PES DEDİRTEN SKANDAL PAYLAŞIM

Bu içerik 1021 kez okundu.

Ölümün ne kadar acı veren ve çevresini ne kadar yasa boğan bir şey olduğunu biliyoruz. Hele hele gencecik bir ölümse bu acılar kat be kat artar. Birde bu vatani görevini yapmakta olan birilerinin şehadetiyse çevresinden başlayıp tüm vicdanları amansız yakar. Amenna bunda hem fikiriz.

 

Ve insanlar şehadetler sonrası taziyeye akar. Son şehitlerimizden sonra malesef Ankara Çubuk 'ta Kılıçdaroğlu'nun katıldığı taziyede olay normal seyrini kaybedip siyasallaştı. Ülkemin sağ duyulu insanları bu olayın polarize olmasını engellemeye çalışırken olayla yakından uzaktan ilişkisi olmayan kendisine söz hakkı da düşmeyen bazı provakatörlerle bir yerlere yaranmak adına bir adım öne çıkmak isteyen bazı çapsızlar sanal medyadan bildik bilmedik açıklamalarla toplumu akıllarının kestiremediği tehlikelere doğru yol aldırdılar. Çok şükür olumsuzluk başarılamadı.

 

Tüm bunlara üzülürken bir de ne göreyim. Elazığ'ın 4 vekilinin ve il başkanının mutabakatıyla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne  atanması beklenen Abdulsamet Eren Kılıçdaroğlu olayından sonra alelacele bir devlet memuru, hatta düşük düzeyli bir bürokrat olduğunu ya unutmuş ya da makam mevki uğruna çok çirkin bir tavırla facebookta Kılıçdaroğlu aleyhine bu olayı yayınlamış. Bununla yetinmeyip yorum kısmında bu açıklamasını doğru bulmadığını belirten sağ duyulu bir güzide insana da payımın arkasındayım tarzında açıklamada yapmıştı.

 

Sevgili okurlarım irdeleyeceğim bu olayda belki bir insanı ezdiğimi düşünebilirsiniz. Haklısınız da. İnanın yazmadan önce çok düşündüm ama gençlerimizin sorumluluğu bu arkadaşımıza verileceği için kendimi binlerce gencin geleceğini düşünmek zorunda hissedip bunu kendime görev addettim.

 

Abdulsamet Eren payının üst yazısında Kılıçdaroğlu'na "HDP 'den ittifak yapacaksın, şehit cenazesine katılacaksın " Al sana ittifak" " diyor.

 

Ben de bu arkadaşımıza yetkili ağızları bile beklemeden ülkemizi gerginliğe götürecek bir payı yapıp uyarılara kulak vermeyeceksin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 'ne aday olacaksın. Bu ne cüret. Yapma demek zorundayım.

 

Unutulmamalıdır ki ülkemizde de dünyamızda da farklı siyasal görüşleri benimseyen gençler ve öğrenciler olacaktır. Muhakkak süreç içerisinde yolu ve görüşleri değişecek insanlarda olacaktır. Ve yine unutulmamalıdır ki ülkemiz öğrencileri ile gençliği üzerine de türlü türlü alçakça oyunlar oynanacaktır. Burada tabi ki gençlerden ve öğrencilerden sağduyu beklentimiz olacaktır. Ama onları emanet ettiğimiz kurumlar ve yöneticileri kesinlikle sağ duyulu kalmalıdır. Sağ duyudan sapacaksa biri bu kurumlara talip olmamalıdır.

 

Milletvekillerimiz ve İl Başkanımız önceki profili farklı da olsa bu sıcak gelişmedeki olumsuz tutumu göz önüne alarak bu atamayı durdururlar diye ümit ediyorum. Aksi takdirde Ali Kıran Başkesen olanlar her fırsatta vurun abalıya diyerek bir adım öne bir kaç kıdem yukarıya çıkacaklar. Ehil ve erdemli olanlar göz göre göre yitip gidecekler.

 

Yok seçimlerdeki biz onayladık tavrı devam ederse bir olumsuz gelişme sonrası eleştirilerimi çok daha üst perdeden yapmak durumundayım.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3