YEREL
Giriş Tarihi : 13-05-2019 09:48   Güncelleme : 13-05-2019 09:48

ŞERİFOĞULLARI, ESNAF VE VATANDAŞ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

ŞERİFOĞULLARI, ESNAF VE VATANDAŞ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vatandaş ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Şerifoğulları, Kızılay Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, akşam iftar öncesi Kapalı Çarşı esnafını ziyaret etti. Tarihi Kapalı Çarşı’yı gezerek, esnafla birebir sohbet eden Başkan Şerifoğulları, iftarını da çarşı esnafıyla birlikte yaptı. İftar sonrası esnafın taleplerini dinleyen Şerifoğulları, projelerine ilişkin vatandaşlara ve esnaflara bilgiler de verdi.

Başkan Şerifoğulları hafta sonu mesaisine Kızılay Mahallesi’ni ziyaret ederek başladı. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılanan Şerifoğulları, vatandaşları dinledi. Birim müdürleriyle birlikte adım adım mahallede incelemelerde bulunan Şerifoğulları, sorun ve talepleri yerinde tespit ederek, yapacakları çalışmalara ilişkin bilgilendirmelerde bulundu.

Talep ve sorunları yerinde dinlemenin önemine vurgu yapan Şerifoğulları, “Biz şehrimizi gelecek on yıllara hazırlarken, prensip olarak da vatandaşlarımızla birlikte hareket ediyoruz. Attığımız her adımı gönül birlikteliğiyle atıyoruz. Bu şehir hepimizin ortak sevdası ve ortak paydasıdır. Bu şehre güçlü kardeşlik bağlarıyla, gönül gönüle hizmet sözümüz var. Gönül ve güç birlikteliğiyle şehrimizi kalkındırarak tam anlamıyla cazibe merkezi haline getireceğiz” dedi. Bülten Haber