YEREL
Giriş Tarihi : 13-05-2019 10:00   Güncelleme : 13-05-2019 10:00

SİGARAYI BIRAKAN 22 PERSONELE TEŞEKKÜR BELGESİ

SİGARAYI BIRAKAN 22 PERSONELE TEŞEKKÜR BELGESİ

Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü ile Sağlığı Geliştirme ve Sigara ile Mücadele Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen “Sigarayı Bırak-Kazan” kampanyasına katılarak süreci başarı ile tamamlayan ilk grup 22 personele teşekkür belgesi verildi.

Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü’nde düzenlenen program çerçevesinde 20 Şubat 2019 tarihinde başlayan kampanyaya katılarak 45 günlük süreci başarı ile tamamlayan 22 personel ile bir araya gelindi. Karayolları 8. Bölge Müdürü Kenan Keskin, “Sigarayı Bırak-Kazan”  kampanyasına katılarak süreci başarı ile tamamlayan 22 personeli yürekten kutladığını belirterek, her birine teşekkür belgesi verdi.

Kampanyanın başarıyla devam etmesinden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Bölge Müdürü Keskin, “Sigarasız bir yaşamı tercih eden, dumansız hava sahasına destek veren personellerimizi yürekten kutluyorum, her birine sağlıklı bir yaşam diliyorum. Diğer personellerimizin de bundan sonraki süreçte kampanyaya katılarak, sigarasız bir yaşamı tercih edeceklerine yürekten inanıyorum” açıklamasında bulundu.

Sağlığı Geliştirme ve Sigara İle Mücadele Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık ise, Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü ile örnek bir etkinlik gerçekleştirdiklerini ve bu etkinliğin güzel sonuçlarını almaktan memnun olduklarını belirterek, “Sigarayı Bırak-Kazan”   kampanyası, Karayolları 8. Bölge Müdürü Sayın Kenan Keskin’in öncülüğünde şubat ayında başlamıştı. Kampanyaya ilk grupta katılan 22 Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü personeli süreci başarıyla devam ettirmektedirler. Bu tür etkinlikler, hem çalışanların yaşam standartlarını hem de çalışma performanslarını olumlu bir şekilde etkilemektedir. Bu güzel kampanyanın diğer kurumlara da örnek olması temennisiyle Karayolları 8. Bölge Müdürü Sayın Kenan Keskin’e teşekkür ediyor, kampanyaya katılan bölge müdürlüğü çalışanlarını tebrik ediyorum” şeklinde konuştu. Haber Merkezi