HABER
Giriş Tarihi : 13-05-2019 13:23   Güncelleme : 13-05-2019 13:23

BELLİ: HEDEFİM KOVANCILARSPOR'U BAL'A ÇIKARMAK

BELLİ: HEDEFİM KOVANCILARSPOR'U BAL'A ÇIKARMAK

Yeni sezonda Birevim Kovancılarspor'u çalıştıracak olan Oktay Belli, "Sezona çok iyi başlangıç yapıp Bölgesel Amatör Lig'de yerimizi alacağız" diye konuştu.

Mehmet KARAKILIÇ / Elazığ 1. Amatör Küme'nin güçlü ekiplerinden Birevim Kovancılarspor, Patnos 1978 Spor Teknik Direktörü Oktay Belli ile yeni sezon için anlaştı.

Patnos 1978 Spor’u gol yemeden namağlup şampiyon yaparak Bölgesel Amatör Lig'e (BAL) çıkaran Oktay Belli, yeni sezonda Birevim Kovancılarspor'u çalıştıracak.

Patnos 1978 Spor ile yaşadıkları başarının bir tesadüf olmadığını belirten Belli, "Patnos’ta çok zor şartlarda mücadele ettik ve şampiyonluğa koşan bir takım kurduk. Nihayetinde Ağrı Süper Amatör Ligi'nde gol yemeden namağlup şampiyon olup takımı Bölgesel Amatör Ligi'ne çıkardık. Şimdi hedefim, Birevim Kovancılarspor‘da aynı başarıyı gösterip takımı BAL'a çıkarmak. Şimdiden takımın eksik noktalarına nokta transferler yapmaya başladık. Sezona çok iyi başlangıç yapıp Bölgesel Amatör Lig'de yerimizi alacağız" diye konuştu.