HABER
Giriş Tarihi : 14-05-2019 09:53   Güncelleme : 14-05-2019 09:53

HİCRET GENÇLİK AVANTAJ SAĞLADI

HİCRET GENÇLİK AVANTAJ SAĞLADI

2. Amatör Küme Play-Off Grubu'nda Beyhan Belediyespor'u 4-2 yenen Hicret Gençlikspor, 6 puana yükselerek son hafta öncesinde önemli bir avantaj elde etti.

Eren KAYA / Elazığ 2. Amatör Küme Play-Off Grubu'na hafta sonunda oynanan beşinci hafta karşılaşmaları ile devam edilirken, Beyhan Belediyespor'u 4-2 mağlup eden Hicret Gençlikspor, 6 puanla ikinci sıraya yerleşti ve son hafta öncesinde önemli bir avantaj elde etti.

Elazığ 2. Amatör Küme Play-Off Grubu'na beşinci hafta mücadelesi ile devam edildi. Hafta sonunda oynanan iki karşılaşmada fileler 14 kez havalanırken, Arıcak Trabzon Gençlikspor ile 4-4 berabere kalan lider Şekerspor ilk kez puan kaybı yaşadı.

2. Amatör Küme Play-Off Grubu'nda lider Şekerspor ile Arıcak Trabzon Gençlikspor Yolspor Tesisleri Sentetik Çim Saha'da karşı karşıya geldi. Büyük bir heyecanın yaşandığı ve 8 golün atıldığı karşılaşma 4-4 berabere bitti. Şekerspor bu beraberlikle Play-Off Grubu'nda ilk kez puan kaybetti.

Günün diğer maçı Beyhan Belediyespor ile Hicret Gençlik arasında oynandı. Gençlik Merkezi Sentetik Çim Saha'daki karşılaşma Hicret Gençlikspor'un 4-2 galibiyeti ile sona erdi.

Bu sonuçların ardından, daha önce 1. Amatör Küme'ye yükselmeyi garantileyen Şekerspor 13 puanla liderliğini sürdürdü. Beyhan Belediyespor karşısında sahadan galibiyetle ayrılan Hicret Gençlikspor 6 puana yükselerek ikinci sıraya yerleşti ve son hafta öncesinde avantajlı konuma geldi. Zorlu Şekerspor maçından 1 puan çıkaran Arıcak Trabzon Gençlikspor 5 puanla üçüncü sıradaki yerini korurken, Beyhan Belediyespor 4 puanla son sıraya geriledi.

Elazığ Amatör Küme Play-Off Grubu'nde son hafta karşılaşmaları hafta sonunda oynanacak.