YEREL
Giriş Tarihi : 10-06-2019 09:51   Güncelleme : 10-06-2019 09:51

ÜCRETSİZ KURSLAR DEVAM EDİYOR

ÜCRETSİZ KURSLAR DEVAM EDİYOR

EBEGEM bünyesinde hazırlanan ücretsiz kurslar devam ediyor. Diksiyon kursundan yabancı dil kurslarına kadar çok sayıda eğitimin verildiği EBEGEM de kurslara müracaatlar ücretsiz yapılıyor.

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi tarafından birçok alanda vatandaşların büyük beğenisini toplayan ve yoğun katılımın olduğu kurslar devam ediyor. EBEGEM’de çok sayıda farklı alanda verilen kursların eğitmenliklerini yine alanlarında uzman kişiler yapıyor. EBEGEM’de ücretsiz kurs alan kursiyerlere hem EBEGEM hem de Halk Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan sertifikalar veriliyor. Diksiyon’dan yabancı dil kurslarına kadar birçok farklı alanda verilen kurslara ilgi oldukça yüksek.  

İşte EBEGEM’de kayıtları devam eden kurslar: Girişimcilik Eğitim Programı; Bilişim Teknolojileri Eğitim Programı’nda; Temel Bilgisayar Kullanımı ve Bilgisayar İşletmenliği Kişisel Gelişim Eğitim Programı’nda; Diksiyon ve Güzel Konuşma Teknikleri Yabancı Dil Eğitim Programında; Temel Arapça Dil Eğitimi, Osmanlıca Yazma ve Okuma Kursları; İngilizce A1 – A2 Makine Teknolojileri Eğitim Program’ında; Autocat, Solıdworks İki ve Üç Boyutlu Çizim Teknikleri El Sanatları Eğitim Programı’nda; Hüsnü Hat, Ahşap Boyama ve Vernikleme, Çift / Çit Baskı, Bez Bebek ve Oyuncak Yapımı, Rölyef Muhasebe ve Finansman Eğitim Programı’nda; Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi. Haber Merkezi