YEREL
Giriş Tarihi : 14-06-2019 09:31   Güncelleme : 14-06-2019 09:52

VEFA BÖYLE OLUR!

VEFA BÖYLE OLUR!

İrfan ARSLAN / 23 Haziran’da yapılacak İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesi seçim çalışmalarına katkı sağlamak üzere İstanbul’a gidecek olan Keban Bağımsız Belediye Başkanı Fethiye Atlı, “Benim siyasetin içinde yer almamı sağlayan ve bir önceki dönem AK Parti'den Keban Belediye Başkanı seçilmemi sağlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sarsılmaz bir gönül bağım var. Son yerel seçimlerde AK Parti'den aday gösterilmedim, bağımsız olarak seçime girdim ve kazandım. Ancak bu benim Cumhurbaşkanımıza olan gönül bağımı olumsuz etkilemedi, etkileyemez. Vefa borcumu ödemek ve çalışmalara katkı sağlamak adına İstanbul’a gideceğim” dedi.

Gazetemize özel açıklamada bulunan Keban Belediye Başkanı Atlı, şunları söyledi: “Her siyasinin hayatında önemli bir katkı ve destek sağlayan siyasi bir kişilik vardır. Benim bu alanda başlattığım yolculukta benim aday gösterilmemi destekleyen Cumhurbaşkanımın benim için hayatımın çok önemli bir yerinde bulunmaktadır. Son seçimlerde benim AK Parti'den aday gösterilmemem Cumhurbaşkanıma duyduğum saygı ve sevgiyi hiçbir şekilde olumsuz etkilemedi.

İstanbul seçimleri önemli. Bunun bilinci içindeyim. 23 Haziran'da yapılacak seçim öncesi İstanbul’da bulunan Kebanlı hemşerilerim ile görüşmelerde bulunmak, seçim çalışmalarına bir nebze de olsa katkı sağlamak adına yapılan seçim çalışmalarına katılmak üzere 16 Haziran’da İstanbul'a gideceğim. Yapılacak seçimin ülkemize adına hayırlara vesile olmasını diliyorum.”