YEREL
Giriş Tarihi : 14-06-2019 09:34   Güncelleme : 14-06-2019 09:34

DOĞAN: HİZMETTE SINIRIMIZ OLMAYACAK

DOĞAN: HİZMETTE SINIRIMIZ OLMAYACAK

İrfan ARSLAN / Elazığ merkeze bağlı Mollakendi beldesinde hizmet için eksiklikleri giderme çalışmaları kapsamında belediye makine parkına iki araç takviyesi yapıldı.

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, beldenin sıkıntılarına çözüm getirme noktasında belediyenin ihtiyaç duyduğu araçları beldeye kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek şunları söyledi: “Görevde bulunduğumuz iki ay gibi kısa sürede Mollakendi Belediyemize iki araç kazandırdık. Biri kamyon diğeri ilaçlama aracı olmak üzere araçlarımızın güzel beldemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Mollakendi için gecemizi gündüzümüze katacağımızı ifade ediyor, bundan sonra da aynı tempoyla çalışacağımızı özellikle belirtmek istiyorum.

Göreve başlamamızın ardından belediye hizmet binamızın tadilatını ve tamiratını yapıp tekrar vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Mollakendi için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürecek ve sürekli olarak gelişen ve beldemizin problemlerine gerekli çözümleri getiren bir belediyecilik anlayışı içinde olacağız. İki yeni aracımızın beldemize hayırlı olmasını diliyorum.”