YEREL
Giriş Tarihi : 17-09-2019 15:46   Güncelleme : 17-09-2019 15:46

ALA GURME RESTAURANT TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

ALA GURME RESTAURANT TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

Evren DEMİRDAŞ

Elazığ’da damak zevkine önem verenler için yeni ve güzel bir Restaurant hizmete açıldı.

Hazardağlı Kavşağında hizmete açılan Ala Gurme Restaurant'ın hizmete açılması nedeniyle düzenlenen törene Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, MHP İl Başkanı Semih Işıkver,  Elazığ Başkan Yardımcısı Aydın Kara, belediye meclis üyeleri Mustafa Tunç, Mehmet Can Ölçücüoğlu, kurum müdürleri ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.

İşletmeciliğini Sezgin Aydın’ın yaptığı Ala Gurme Restaurant Hazardağlı Kavşağı’nda hizmete açıldı. Açılış kurdelesini kesen Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, işletmecileri kutlayarak yeni işyerinin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

“BU TÜR MEKANLARIN AÇILIŞ HİZMET SEKTÖRÜNÜN GELİŞTİĞİNİN GÖSTERGESİDİR”

Açılış öncesinde açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze,”Bu tür mekânların açılmış olması Elazığ’da hizmet sektörünün ne kadar genişlediğinin çok açık göstergelerinden bir tanesidir. Çok sayıda ulusal marka olabilecek zincir niteliğinde olup hizmet sektöründe hizmet veren işletmelerin açılması hem de bununla beraber sanayi yatırımlarının yapılması ekonomimiz açısından çok derece önemli. Burada çalışacak olan kardeşlerimiz açısından da son derece önemli ve en önemlisi de bu işletmeden istifade edecek olan Elazığlı hemşerilerimiz açısından son derece önemli buluyoruz. Mekânı şuan görmedim ama gelen arkadaşların ifade ettiğine göre son derece güzel dizayn edildiği ve Elazığ’a lezzetli yemeklerin ve tatların sunulduğu bir mekân olacağı konusundan bilgi aldık. Bu konuda zaten genç kardeşlerimize olan inancımızın tam olduğunu ifade ediyor başta burada istihdam edilecek kardeşlerimize hayırlı işler diliyor bu işletmeyi açacak olan Sezgin kardeşimize hayırlı, bol ve helal kazançlar nasip etmesin yüce rabbimden diliyorum” diye konuştu.

Bizde yeni açılan Ala Gurme Restaurantın hayırlı uğurlu olmasını diliyor, sahiplerini kutluyoruz.