YEREL
Giriş Tarihi : 19-09-2019 10:38   Güncelleme : 19-09-2019 10:38

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: GOART PROJESİ, TURİZME ÖNEMLİ KATKILAR SAĞLAYACAK

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: GOART PROJESİ, TURİZME ÖNEMLİ KATKILAR SAĞLAYACAK

Teknofest’in ikinci gününde ASTAV Yazılım’ı ziyaret eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, GoArt projesini deneyimleyerek, projenin turizm alanında büyük katkılar sağlayacak bir proje olduğunu söyledi.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın belirlediği ilk 28 şirketten biri olarak Gebze Bilişim Vadisi’nde yer alan ASTAV Yazılım'ı ziyaret etti.

“İLİMİZİN YÜZ AKI OLACAK PROJELERİN BAŞINDA YER ALIYORLAR”

Başkan Şerifoğulları, ziyaret sırasında “Bugün İstanbul’da Teknofest’te Bilişim Vadisi’ndeki 28 şirketten biri olan, Elazığ’ımızın da yüz akı olan ASTAV Yazılım’ın, Bilişim Vadisi’de yapmış oldukları projeleri yerinde incelemek adına, destek olabilme adına burada birlikte olduk. Hakikaten çok güzel bir festival. Bu anlamda tabii ilimizden bir şirketin, bu festivalde yer alması, ülkemizde ilimizi temsil etmesi bizim için çok önemli. İlimizin yüz akı olacak projelerin başında bulunan ve Türkiye’de teknolojiyi geliştirebilmek adına, ekibiyle birlikte ciddi manada çalışan değerli bir iş adamımız. İnşallah GoArt projesiyle birlikte, başlangıcı Harput’ta yapılacak ve ardından 81 ili de kapsayacak bir projeye imza atacaklar. Sabırsızlıkla bekliyoruz” diye konuştu.