YEREL
Giriş Tarihi : 19-09-2019 18:27   Güncelleme : 19-09-2019 18:27

Başkan Gürgöze görevinin hakkını veriyor

Başkan Gürgöze görevinin hakkını veriyor

Evren DEMİRDAŞ

Geldiği günden bu yana vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilenen ve çözümü noktasında yoğun çalışmalar yapan Ak Parti il başkanı Ramazan Gürgöze, vatandaşları partide ağırlamaya devam ediyor.

AK Parti Elazığ il başkanı Ramazan Gürgöze, Ak parti il binasında vatandaşlarla bir araya gelerek, vatandaşlarla sohbet edip talep ve sorunlarını dinledi.

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, toplumun tüm kesimlerini kucaklıyor. Kapısı her gün herkese açık olan AK Parti İl Başkanlığı’na gelen vatandaşlar tüm talep ve sorunlarını rahatlıkla iletebiliyor.

AK Parti binasında belirli zamanlarda vatandaşlarımızla bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, her kesimden vatandaşın sorunlarını, taleplerini ve önerilerini dinleyerek çözüm üretiyor. Gürgöze, kimseye ayrım yapmadan herkesi kucaklıyor.

“VATANDAŞLARIMIZIN DERDİ BİZİM DERDİMİZ”

“Vatandaşlarımızın derdi bizim derdimiz” diyen Başkan Gürgöze, “Vatandaşlarımızla her fırsatta ayrım yapmadan buluşuyor ve tek tek dinliyoruz. Kiminin şahsi, kiminin de kamusal ya da bürokratik konularda sorunları oluyor. Yapılabileceklerimize anında çözüm buluyoruz. Vatandaşımızın konusu kurumlarla ilgili ise hemen vatandaşımızın yanında ilgili kurum müdürünü arayarak neler yapılması gerekiyorsa vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz. Biz vatandaşlarımızın sorunlarının büyük çoğunluğunu çözüyoruz. Halkımız bizim için her şeyin önündedir. Yani devlet millet içindir, millet de devlet içindir. Dün olduğu gibi bugün de vatandaşımıza kulak veren, onları gerçekten can kulağıyla dinleyen ve sonuç odaklı çalışan bir Partiyiz. Empati kurarak vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dinliyor ve çözüm üretmeye çabalıyoruz. Bundan en ufak bir şüpheniz olmasın” diye konuştu.

“İLİMİZDEKİ SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN TÜM GAYRETİMİZLE ÇALIŞIYORUZ”

Gürgöze,” Bu görüşmelerle Vatandaşlarımızın şehrimizde yapılan çalışmalar hakkında görüşlerini de öğrenmiş oluyoruz. Onların da sorunlarını da çözebilirsek daha çok mutlu oluyoruz. İlimizdeki sorunları çözebilmek için tüm gayretimizle çalışıyoruz ve çalışacağız. AK Parti olarak bizler, seçimden seçime vatandaşı hatırlayan bir parti değiliz. Bugüne kadar süre gelen bu anlayış, AK Parti iktidarı ile birlikte son bulmuştur. Biz, halka güvenen bir siyasi hareketiz. Yine zorlu yolları aşacak, Türkiye'mizin ve Elazığ'ımızın istikrarlı bir şekilde yükselişi için önümüze bakacağız, hatalarımızı düzelteceğiz” ifadelerinde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ile bire bir görüşüp isteklerini, dertlerini ve beklentileri ilk ağızdan ileten vatandaşlar, uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirdi.