HABER
Giriş Tarihi : 19-10-2019 12:10   Güncelleme : 19-10-2019 12:10

KAZANMAK ZORUNDAYIZ

KAZANMAK ZORUNDAYIZ

İrfan ARSLAN

 TFF 2. Lig Kırmızı grupta sın iki maçını kaybeden ve TFF tarafından kulüp lisansı alamadığı için 3 puanı silinen Birevim Elazığspor yarın kendi sahasında oynayacağı Piserro Kahramanmaraşspor maçını kazanmak ve olumsuz gidişe dur demek istiyor. Birevim Elazığspor Teknik Direktörü Sefer Yılmaz”  Yarın kendi sahamızda oynayacağımız zorlu bir karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak ve katü gidişe dur demenin mücadelesini vereceğiz. Hafta boyunca oyuncularımızla yaptığımız çalışmalar ve konuşmalarda bu durumu sona erdirme adına hazırlık yaptık. Yarın Taraftarlarımızın da desteği ile bu isteğimizi gerçekleştirmenin mücadelesini vereceğiz” Dedi.

Ligde geride kalan üç haftada enaz 7 puan toplayıp hem ilk altı içinde yer almak hem de gelecek puan silme cezasını telafi etmeyi planladıklarını ancak hiç beklemedikleri sonuçları alarak bu planının uzağında kaldıklarını belirten Birevim Elazığspor Teknik Direktörü Sefer Yılmaz” Bizim için yarınka karşılaşma daha bir önem kazandı. Bu maçı kazanmak istiyoruz. Bunun hazırlıklarını yaptık. Takımımızda cezalı oyuncuların cezası tamamlandı ve aramıza döndüler. Bazı oyuncularımız ile özel görüşmeler yaptım. Yarın topa daha çok sahip olup rakibimizden daha çok isteyip özellikle de bulacağımız pozisyonları skora yansıtıp istediğimizi almanın çabasında olacağımızın bilinmesini istiyorum.

Futbolcularımızın saha içinde verecekleri mücadeleyi Taraftarlarımız da 90 dakika tribünde desteklemeleri halinde isteğimizi almamız kolaylaşacak“ dedi.

Yarın saat 14.00 de Gençlik Merkezi  Sentetik sahada başlayacak olan karşılaşmayı  Mustafa Hakan Belder yönetecek. Belder’in yardımcılıklarını Gökhan Coşar ve İsmail Taygun Tasalı yapacaklar.