HABER
Giriş Tarihi : 06-11-2019 09:39   Güncelleme : 06-11-2019 09:39

İrfan ARSLAN

Herbalıfe Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Liginde ilimizi temsil eden Birevim İl Özel İdrespor ligin beşinci haftasında deplasmanda oynayacağı Galatasaray maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Ligin ilk üç haftasında oynadığı üç maçını da kazanan, dördüncü haftayı Bay geçen Birevim İl Özel İdarespor ligde zorlu bir döneme giriyor. Birevim İl Özel İdarespor Kadın Basketbol takımı Basın Sözcüsü Vedat Damirbağ “ Lige iyi başladık ve bunu devam ettirmek istiyoruz. Ligin üç büyüklerinden Galatasaray ve Beşiktaş ile arka arkaya oynayacağız. Bu maçlarımızı tabiki kazanmak ve ligde ilk sekiz takım arasında yer alma hedefimiz için önemli adımlar atmak istiyoruz. Tabiki kolay olmayacak. Ancak bizde bu zorlu süreci planlayarak bir kadro oluşturduk. Şimdi bu maçlara hazırlanıyoruz. Galatasaray maçının ardından bir hafta ara var. Ardından Beşiktaş ile karşılaşacağız. Bu maçlarımızı kazanmamız ibzim hedeflerimize ulaşma adına çok büyük avantaj sağlayacak.” Dedi

Olcay Orak nezaretinde ki Birevim İl Özel İdarespor bugün yapacağı idmanla Galatarasay maçı hazırlıklarını devam ettirecek.