HABER
Giriş Tarihi : 06-11-2019 09:47   Güncelleme : 06-11-2019 09:47

İrfan ARSLAN

Birevim Elazığspor hafta sonunda deplasmanda oynayacağı Ankara Demirspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Levent Eriş, göreve yeni başladığını ve bir geçiş sürecinde olduğunu belirnterek” Bu takım ligde önemli kayıplar yaşadığı bir süreç yaşamıştı. Uşakspor maçı ile birlikte bu takımın yeniden ayağa kalkması için çalışmalara başladık. Hafta sonunda deplasmanda Ankara Demirspor ile oynayacağımız maçın hazırlıklarına başladık. Bu geçiş s-ürecini iyi geçirmeliyiz.” Dedi

Takımında tecrübeli oyunculardan farklı bir verim almayı planlayan tecrübeli Teknik Direktör Levent Eriş” Takımın kadrosunda yer alan deneyimli oyuncularımızdan maçın seyrine göre farklı bölgelerde kullanarak verimlerini artırmanın çabasında olacağız. Göreve başlayalı kısa bir süre oldu. Bir yandan takımın ligdeki konumuna bakıp bu konumu değiştirmek istiyoruz. Diğer yandan bunu sağlamak adına elimizde ki kadroda yer alan futbolculardan daha iyi katkı sağlamalarını nasil elde edebilirizin çalışmalarını yapıyoruz. Tabiki bunu sağlamak kolay olmayacak. Futbolcularımızın verimlerini artırma adına yaptığımız çalışmalara vereceği geri dönüşler önemli.

Uşakspor maçı ile birlikte son dört haftada alınan mağlubiyetlere bir dur dedik. Uşakspor maçında futbolcularım ellerindeng elen gayreti ortaya koydular. Bazı tespitlerim oldu. Hafta boyurnca bunlar üzerinde çalışmalar yapacağız. Hatalarımızı asgariye indirip bulacağımız pozisyonları da değerlendirme yeteneğimizi geliştirdiğimiz zaman arzuladığımızı elde edeceğiz.

Ankara Demirspor maçı da diğer karşılaşmalar gibi zorlu geçecek. Biz rakibimizi iyi analiz edip buna göre bir oyun planı geliştirecek ve bunu da saada uygulamanın hazırlıklarını yapacağız. Bunun hazırlıklarına Pazartesi günü başladık ve devam ettiriyoruz. Bir yandan zamana ihtiyacımız var ancak diğer yandan lig devam ediyor ve biz müsabaka oynamak zorundayız. İşte bu süreci iyi değerlenrdirmek zorunda olduğumuzu biliyoruz. Her hafta üzerine koyarak maçlarımızı oynayıp ilk yarının sonunu getirmenin çabasında olacağız. Tabiki ilk yarıyı da iyi bir yerde tamamlamak istiyoruz .” dedi.