YEREL
Giriş Tarihi : 10-11-2019 09:59   Güncelleme : 10-11-2019 09:59

Bugün 10 Kasım. İstiklal ve istikbal mücadelemizin önderi ve Türkiye Cumhuriyeti’nin banisi olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 81. yıl dönümü.

Elazığ Amatör Spor Kulupleri Federasyonu Başkanlığı olarak, askeri dehası ve göstermiş olduğu kahramanlık örnekleriyle Türk ve dünya tarihine iz bırakmış Büyük Önder’in bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti Devletine her daim sahip çıkacağız. Milli birlik ve beraberliğimize kast edecek her türlü illegal oluşuma ve şer unsurlarına karşı dün olduğu gibi bugün de aynı kararlılıkla, yasal sınırlar içerisindeki görev ve yetkilerimiz dahilinde mücadele etmekten asla yılgınlık göstermeyeceğiz. Tek millet, tek bayrak, tek vatan ve tek millet ilkesi doğrultusunda yüklendiğimiz görevimizde vatandaşlarımızın birlik ve bütünlüğünü korumayı kendimize şiar edindik.

Bu duygularla, ebediyete intikalinin 81. yıl dönümünde büyük devlet adamı ve başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ü, milli mücadele sürecinde her zaman yanında olmuş milli mücadele kahramanlarına ve vatan savunmasında canını feda etmiş aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum" dedi.