YEREL
Giriş Tarihi : 02-12-2019 23:36   Güncelleme : 02-12-2019 23:36

Elazığlı bürokratlardan Sayıştay Üyesi Ahmet Zorlar Mollakendi Belediye Başkanı M.Enis Doğan’ı makamında ziyaret etti. Beldeye yapılan hizmetleri beğenen Zorlar Başkan Doğan’a teşekkür ederek başarılar diledi.

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan Elazığlı Sayıştay Üyesi Ahmet Zorlar’ı makamında ağırladı. Mollakendi Belediye Başkanlığı görevi münasebetiyle hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sayıştay Üyesi Zorlar, kendisinin de bu topraklarda dünyaya geldiğini belirterek buralara vefa borçlu olduğunu söyledi.

Kendilerinin Güntaşı, eski adıyla Köğenkli olduğunu ve kendi mahallesinde belediye hizmetlerinin göz doldurduğunu ifade eden Sayıştay Üyesi Zorlar, kısa süre içerisinde Belediye tarafından yapılan işlerden duyduğu memnuniyet ve mutluluğu dile getirerek Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan’a teşekkürlerini iletti.

Mollakendi Belediyesine yaptıkları ziyaretten duyduklarını memnuniyeti belirten Belediye Başkanı Doğan ise Elazığlı bürokrat olarak kendileriyle gurur duyduklarını ifade etti. Bundan böyle Mollakendi Beldesine her gelişlerinde farklı ve daha gelişmiş bir belde ile karşılaşacaklarını belirten Başkan Doğan amacımız Beldemizi hak ettiği yere ve hak ettiği yaşam standartlarına kavuşturmaktır dedi.