YEREL
Giriş Tarihi : 03-12-2019 14:46   Güncelleme : 03-12-2019 14:46

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) iki yılda bir düzenlediği MÜSIAD Vizyoner 19 Zirvesi, 27 Kasım 2019 tarihinde Haliç Kongre Merkezinde gerçekleştirildi.

Dünyanın en hızlı gelişen ülkelerinden biri olan Türkiye için bir yol haritası niteliğinde olan Vizyoner’19 MÜSİAD Elazığ Şubesi Yönetim Kurulu ve üyelerinin de katılım sağladığı panelde “Dijital Gelecek” konu başlığındaki Zirveye; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu ile iş dünyasından önemli isimler katıldı.

 

Haliç Kongre Merkezi’nde kapılarını açan “MÜSİAD Vizyoner 19” zirvesinde güncel teknolojik gelişmeler ve teknolojinin iş ve sosyal hayatımızda gerçekleştirdiği dönüşümler kapsamlı bir şekilde ele alındı. Programa Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD)Elazığ Başkanı Mehmet Özeren, Yönetim Kurulu Üyeleri Tekin Gürkan, Yıldırım Karabulut, Yavuz Sertkaya, Üyeler Mehmet Gül ve Kemal Tan Katılım Sağladı.

 

MÜSİAD Elazığ Başkanı Mehmet Özeren program ile ilgili olarak gelişen teknoloji ve yenilikleri yakından izlemek adına düzenlenen zirveye MÜSİAD Elazığ Şubesi olarak katılım sağladık, bilgiye erişim ve onun güvenliği ve işlenmesi, ticaretin geleceği dijital boyuttaki hedeflerine, milli güç ve bu gücün alanlarında uzman kişiler tarafından paylaşıldığını ifade etti.

Milli üretim seferberliği için büyük önem taşıyan bu tür programlar hem yatırımcımıza yol gösteriyor hem de yeni pazarlara ulaşılmasını sağlıyor” dedi. Bugünün dünyasına damgasını vuran kavramların "yapay zeka ve akıllı sistemler" olacak.