YEREL
Giriş Tarihi : 10-01-2020 13:49   Güncelleme : 10-01-2020 13:49

Elazığ Ülkü Ocakları Ülkü Spor Kulübü kuruldu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Elazığ Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Çiçek; “Ülkü Ocakları genel merkezimizin talimatları üzerine ilimizin bünyesinde Elazığ Ülkü Spor Kulübü’nü kurmuş bulunmaktayız. Kulüp başkanlığımıza Serhat Gülnaroğlu hocamız görevlendirilmiştir. Amacımız zinde , güçlü , çalışkan ve geleceğe dair umutları olan vatanını , milletini seven gençleri yetiştirmektir.

Elazığ Ülkü Spor kulübünün ilk hedefi bireysel spor dallarında faaliyet gösterip öncelikle ilimiz Elazığ ' da daha sonra ülkemiz milli takımında mücadele ederek milli ve manevi duygulara sahip gençler yetiştirebilmektir.

Kulübümüz bünyesinde ilk etapta bireysel sporlarda ; atletizm , masa tenisi , yüzme , okçuluk , tekvando , kickboks ve boks branşlarında faaliyet göstereceğiz.

Kulübümüz bünyesinde aktif olmak isteyenler ocağımıza gelerek bizlerle iletişim kurabilirler .

11 - 19 ocakta Antalya ' da düzenlenecek olan Türkiye Kickboks şampiyonasında kickboks milli takım antrenörümüz Serkan Ispartalıoğlu eşliğinde kulübümüzü temsil edecek sporcularımıza başarılar dilerim.” Diye konuştu.

Elazığ Ülkü Spor Kulübü Başkanı Serhat Gülnaroğlu ise yaptığı konuşmada; “Elazığ Ülkü Ocakları Başkanım Mehmet ali çiçek ve çok değerli hocamız Serkan Ispartalıoğlu 'nun öncülüğünde Elazığ Ülkü  Spor Kulübü’nü kurmuş bulunuyoruz . Dünyanın en büyük gençlik hareketi olan ülkü ocaklarının da artık spor faaliyetleri içerisinde bulunması kaçınılmaz bir durumdur . İlk olarak ocak ayı içerisinde sayın başkanımızın da belirttiği gibi iddialı bir şekilde Elazığ Ülkü Spor olarak ilimizi temsil edeceğiz. İlimizin yeni marka değeri Elazığ Ülkü Spor’un tüm camiamıza hayırlı olmasını diliyoru.” dedi.