YEREL
Giriş Tarihi : 12-01-2020 14:02   Güncelleme : 12-01-2020 15:03

Bakır Madenliler Derneğinde Yönetim Güven Tazeledi

Bakır Madenliler Derneğinde Yönetim Güven Tazeledi

Bakır Madenliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 8. Olağan Genel Kongresi gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen kongrede başkan Yaşar Altundal güven tazeledi.

Bakır Madenliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 8. Olağan Genel Kongresi gerçekleştirildi. Genel Kurulda önce Elazığ Bakır Madenliler Derneği Yönetim Üyesi ve Basın Sözcüsü İrfan Arslan, Faaliyet Ve Denetim Kurulu Raporu'nu okudu. Dernek tarafından yapılan faaliyetler hakkında bilgiler veren Arslan yaşanan sıkıntılarda gerekli çözümler sağlanabilmesi için çalışmaların devam ettiğini dile getirdi. Arslan, bu sorunları telefon görüşmesi ile değil yüz yüze görüşmelerle çözüme kavuşturduklarını de söyledi. Daha sonra tek liste ile gidilen Genel Kurulda, Başkan Yaşar Altundal güven tazeledi. Kongrede üyelerinin desteğini alan Başkan Altundal teşekkür etti.

YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ

Yaşar Altundal'ın tekrar dernek başkanlığına seçildiği seçimlerin ardından yönetim kurulu ise şu isimlerde oluştu.

Yönetim Kurulu Asil: Yaşar Altundal, Askeri Gökmen, Aydın Erdal, İrfan Arslan,  Selami Karaca, Mesut Aksan, Sabahattin Bulut, Mehmet Karacabak, Turan Kurnaz, Hüseyin Bakırdağ, ZülküfÇavak.

Yönetim Kurulu Yedek: Necat Şen, Rıfat Çolak, Cebeli Özek, Feti Aydın, Ferit Küçükdağ, Ramazan Demirtaş, Hasan Doğan, Mehmet Güleç, Burhan Demir, A. Turan Gümüş, Yılmaz Demir.

Denetleme Kurulu Asil: Naim Algül, Sabattin Taş, Sedat İzgi.

Denetleme Kurulu Yedek: Veysel Yaman, Erhan Çalışkan, Erol Orhan. Haber Merkezi