YEREL
Giriş Tarihi : 16-01-2020 14:55   Güncelleme : 16-01-2020 14:55

İlimizde faaliyet gösteren Çimentaş Elazığ Çimento Fabrikası, bir program düzenleyerek 10, 15 ve 20 yıllık çalışanlarına çalışmalarından ötürü plaket verdi.

Çimentaş Grup Üst Yönetimi ve Elazığ Çimento Fabrikası yönetimi ile fabrika çalışanları her yıl olduğu gibi bu yıl da kıdem töreni ve kutlaması için eğlenceli bir organizasyonda bir araya geldi. Çimentaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Taha Aksoy ve Çimentaş Grup CEO‘su Cenker Mirzaoğlu’nun konuşmalarıyla başlayan törende 10’uncu, 15’inci ve 20’nci kıdem yıllarını tamamlayan çalışanlara plaketleri takdim edildi ve emekleri için teşekkür edildi. Törende ayrıca, 2019 yılında iş güvenliği kültürünün gelişmesine katkıda bulunan çalışanlara ve 2019 yılında yaptıkları çalışmalarla fabrika performansına olumlu katkıda bulunan çalışanlara teşekkür edildi ve özel ödüller verildi.

AKSOY: KANUN VE YÖNETMELİKLERE UYGUN ŞEKİLDE FAALİYETLERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ

Çimentaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Taha Aksoy, konuşmasında çimento sektörü hakkında değerlendirmelerde bulundu ve fabrikanın Elazığ ilinde ve mevcut çalışanlarla var olmaya devam etmesinin Grup için vazgeçilmez olduğunu vurguladı. Aksoy, her zaman olduğu gibi yerel yönetimle işbirliği içinde ve kanun ve yönetmeliklere uygun şekilde faaliyetlerine devam edeceklerini de dile getirdi. Çimentaş CEO ‘su Cenker Mirzaoğlu ise, 2019 yılına ait fabrika performans değerlendirmesi ve 2020 yılına ilişkin hedef ve projeler hakkında çalışanları bilgilendirdi. Mirzaoğlu, Çimentaş Elazığ Fabrikasının başarılı bir performans ortaya koyduğunu ve bu başarıda, tüm fabrika çalışanlarının payı olduğunu söyleyerek tüm çalışanlara teşekkür etti. Tören sonunda yapılan çekilişle çalışanlara çeşitli hediyeler verildi. Haber Merkezi