YEREL
Giriş Tarihi : 17-01-2020 21:43   Güncelleme : 17-01-2020 21:43

Levent Eriş için kulüp tesislerimizde imza töreni düzenlendi. Teknik Direktör Levent Eriş için bugün kulüp tesislerimizde imza töreni düzenlendi.

“HEP BİRLİKTE ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK”

 İmza töreninde konuşan Başkan Selçuk Öztürk; "Camiamızla ve taraftarlarımızla kaynaşan, takımımıza büyük katkılar sağlayan değerli hocamız Levent Eriş ile sözleşme uzatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Elazığsporumuz'un başarısı adına hep birlikte elimizi taşın altına koyduk. Bu doğrultuda hocamızın sezon sonu sona erecek sözleşmesini 2022 yılına kadar uzatmış bulunmaktayız.  Levent Eriş hocamızın Elazığsporumuz'u başarıya ulaştıracağına olan inancımız tamdır.Yapılan anlaşmanın hayırlı olmasını temenni ediyor, değerli hocam ve ekibine başarılar diliyorum" dedi.

ÖZTÜRK: HOCAMIZ GENÇLERE ÇOK ÖNEM VEREN BİRİSİ

Kulübün Futbol Akademisini de tamamen Teknik Direktörümüz Levent Eriş'e bağladıklarını ifade eden Başkan Öztürk, "Bildiğiniz üzere hocamız gençlere çok önem veren birisi. Kendisiyle yaptığımız görüşmeler sonucunda futbol akademisini tamamen Levent Eriş hocamıza bağladık.  Altyapıda görev yapan hocalarımızla da görüşerek bundan böyle hocamızın vereceği antrenman programları çerçevesinde takımlarımız çalışmalarını sürdüreceklerdir. Temenni ediyorum ki; önümüzdeki yıllarda futbol akademimizden de önemli yetenekleri A takımımıza kazandıracağız" ifadelerini kullandı. 

“ELAZIĞSPORUMUZ'U LAYIK OLDUĞU YERE GETİRME MÜCADELESİNDE OLACAĞIMIZDAN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN”

Teknik Adam Levent Eriş ise Elazığspor ile sözleşme uzatmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Elazığspor gibi büyük kulüpte olmaktan, kariyerime bu büyük camiada devam etmekten ve  Selçuk Öztürk gibi Türkiye'de başarılar imza atmış tecrübeli bir başkanımızla çalışmaktan  dolayı çok mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Burada geride bıraktığımız süreç içerisinde önemli işler yaptığımızı düşünüyorum. Değerli Başkanım Selçuk Öztürk ve Yönetim Kurulunun da bu doğrultuda bana güvenmesi ve sözleşme uzatmaları  şahsımı ve ekibimi son derece mutlu etmiştir. Camiamızla, taraftarlarımızla ve şehrimizle bütünleşerek Elazığsporumuz'u layık olduğu yere getirme mücadelesi içerisinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. İmzaladığımız yeni sözleşmenin hayırlı olmasını diliyorum" dedi.