SPOR
Giriş Tarihi : 05-03-2020 17:04   Güncelleme : 05-03-2020 17:04

BAŞKAN ARTIK YETER

*Başkanlığı döneminde ilin yöneticileri ile sürekli olarak ters düşüyor. Elazığspor üzerinden Milletvekilleri, Belediye Başkanı ve STK Temsilcilerine ve Spor Kulübü Başkanlarına saldırıyor.

BAŞKAN ARTIK YETER

 HABERKENT 

Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk, görev yaptığı her dönem Elazığspor üzerinden ilin Milletvekillerine, Belediye Başkanına, Spor Kulübü Başkanına ve Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanlarına saldırıyor.

Geçmiş dönemlerde Milletvekillerine kulübe destek olmadıkları için ters düşen, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a yardım yapmadığı için kızan, Elazığ Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Toprak’a kendisi ile birlikte hareket etmediği için hakarete varan suçlamalarda bulunan Selçuk Öztürk son olarak da Elazığ Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Asilhan Arslan’a saldırdı.

Görevde bulunduğu her dönem Elazığspor’un borcunu artıran, borç batağına çektiği kulübün borçlarını ödeyemediği için transfer tahtasını açamayan, takımı küme düşüren, sonra görevden ayrılıp takımı yeni yönetimlere bırakan sen değilmisin.

  Son yapılan genel kurulda göreve gelirken kimseden para istemeyeceğini belirten Selçuk Öztürk, şimdi herkesten para istiyor ve talibine olumlu cevap verilmediğinde aşırı tepki veriyorsun. Depremin ardından TFF’ye başvururak, ilimizdeki diğer takımlar liglerine devam ederken sen takımı ligden çekiyorsun.

Sporun toplumsal birleştirici bir ruha sahip olduğunu unutup, taleplerine olumlu cevap alamayınca hemen herkesi kıran Başkan Selçuk Öztürk; bu külübü yönetirken birleştirici ve uzlaştırıcı olamıyorsan bu hasletlere sahip olacakların önüne açmalısın.