YEREL
Giriş Tarihi : 13-03-2020 18:32   Güncelleme : 13-03-2020 18:32

CHP’DE YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU

CHP’DE YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU

Geçtiğimiz günlerde kongresini gerçekleştiren ve başkanlığa Zeki Kaplan’ın seçildiği CHP il teşkilatınına takımı belli oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Teşkilatı 29 Şubat tarihinde il kongresini gerçekleştirmiş ve 4 ismin başkanlık için yarıştığı kongrede İl Başkanı Zeki Kaplan güven tazelemişti. Gerçekleştirilen kongrenin ardından Başkan Kaplan, yola devam edeceği A takımını belirledi. Basına yeni yönetimini tanıtan Başkan Zeki Kaplan, İl kongresinde seçilen 10 delegenin Mart ayında gerçekleştirecekleri büyük olağan kongrede Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu destekleyeceğini söyledi.

KAPLAN: ARKADAŞLARIMIZA AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM

CHP İl Başkanı Zeki Kaplan, “Bugün burada toplanmamızın sebebi CHP Partisi Elazığ İl Örgütü 29 Şubat 2020 tarihinde yapmış olduğu 37. Olağan İl Kongresine Elazığ’ı CHP adına yönetecek kadroların teşekkür edilmesinden dolayı hem bir görev dağılımı hem tanışma bağlamında ve bununla beraber en önemlisi de önümüzdeki bu mart ayının 27 veya 28’inde yapılacak CHP büyük kurultayında seçilen delegelerimizin ve il örgütümüzün niyetlerini belirtmek üzere açıklamak üzere burada toplanmış bulunuyoruz. Bu nedenle sizlere ve yeni seçilen il yönetim kurulu arkadaşlarımıza il disiplin kurulu arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.