YEREL
Giriş Tarihi : 27-04-2020 12:13   Güncelleme : 27-04-2020 12:13

ELAZIĞLI POLİS MEMURU KORONAVİRÜSE YENİK DÜŞTÜ

ELAZIĞLI POLİS MEMURU KORONAVİRÜSE YENİK DÜŞTÜ

Koronavirüs salgınına yakalanan 46 yaşındaki Elazığlı hemşehrimiz Polis memuru Feridun Fırat Yıldırım, 23 günlük tedavinin ardından salgına yenik düşerek İstanbul’da hayatını kaybetti.

İstanbul’da Ümraniye İlçe Emniyetinde Görevli olan Elazığlı hemşehrimiz Polis Memuru Feridun Fırat Yıldırım, Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüse yakalandı. Koronavirüs teşhisi konulan Karakoçanlı Polis Memuru Yıldırım, İstanbul’da hastanede tedavi altına alındı. Karakoçanlı Polis Memuru Feridun Fırat Yıldırım hastanede 23 günlük tedavinin ardından salgına yenik düştü. 46 Yaşında 2 çocuk babası Polis memuru Feridun Fırat Yıldırım İstanbul’da vefat etti.

AKBABA: HEPİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

Karakoçan Belediye Başkanı Ayhan Akbaba ise merhum Yıldırım’ın ölümü ile ilgili, “Okul yıllarında beraber büyüdüğüm, Tepe Mahallesinde en güzel oyunları oynadığımız Karakoçanlı Dostum/Kardeşim Feridun Fırat Yıldırım, yakalandığı Corona hastalığı nedeniyle 23 günlük yaşam mücadelesini bu sabah kaybetti. İstanbul Emniyetinde görevli Polis Memurumuz Feridun Kardeşime Allah’tan rahmet, Ailesine ve tüm Dostlarına sabır diliyorum. Hepimizin başı sağolsun...” dedi. Merhum Yıldırım’ın cenazesi İstanbul’da toprağa verilecek olup, aile taziyeleri telefon ile alacaktır.

Haberkent Gazetesi olarak merhum Feridun Fırat Yıldırım’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz…