YEREL
Giriş Tarihi : 13-05-2020 14:32   Güncelleme : 13-05-2020 14:32

VALİ KALDIRIM: YENİ BİR SÜRECE GİRİLDİ

VALİ KALDIRIM: YENİ BİR SÜRECE GİRİLDİ

MÜSLÜM DEMİRTAŞ

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığlılara çağrıda bulunarak, ilimizde pandemi sürecinde alınan kararlarla  başarılı olduklarını belirterek yeni bir sürece girildiğini ifade etti.

Türkiye’de Korona Virüs vakasının görülmesinin ardından ülke genelinde olduğu gibi Elazığ’da da hızla alınan tedbirlerle süreç en iyi şekilde takip edilmeye devam ediyor. Bu kapsamda ilimizin yetkilileri tarafından alınan kararlarla birlikte vatandaşlara yapılan uyarı ve çağrılar da, salgından en az zararla çıkmamızı sağlıyor. Bununla birlikçe pandemi sürecinin birinci kısmını başarıyla geçen Elazığ’da uyarılar devam ediyor. Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığlılara çağrıda bulunarak yaptığı açıklamada, isabetli karar ve tedbirlerle son derece başarılı olduklarını ifade etti.

‘’BURADA BAŞARI TAMAMEN SİZLERE BAĞLI’’

Vali Kaldırım, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, vatandaşlara tedbiri elden bırakmamaları maske kullanması ve sosyal mesafenin korunması konularında uyarıda bulundu. Vali Kaldırım,’’ Sevgili Elazığlılar; İlimizde Kovid-19 ile mücadelenin 1. Aşamasında isabetli karar ve tedbirler alarak son derece başarılı olduk. Şimdi ülkemizde tedbirlerin tedricen kaldırıldığı yeni bir sürece girildi. Burada başarı tamamen sizlere bağlı. Maske takalım, sosyal mesafeyi koruyalım." dedi.