YEREL
Giriş Tarihi : 19-05-2020 14:52   Güncelleme : 19-05-2020 14:52

BAŞKAN DUMANDAĞ, KONTEYNER YARDIMINDA BULUNDU

BAŞKAN DUMANDAĞ, KONTEYNER YARDIMINDA BULUNDU

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Akçakiraz Beldesi Hürriyet Mahallesinde 24 Ocak depreminde evi yıkılan bir depremzedeye konteyner yardımında bulundu.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Akçakiraz Beldesi Hürriyet Mahallesinde 24 Ocak depreminde evi yıkılan bir depremzedeye konteyner yardımında bulundu. Konteyner, Borsa Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya'nın katılımıyla depremzede aileye teslim edildi.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, yaptığı açıklamada, "Akçakiraz Belediye Başkanımız Sabahattin Kaya’ya  böyle bir hayıra vesile olduğu için teşekkür ederim. 24 Ocak depreminin yaraları halen daha sarılmadı. Biz Dumandağ ailesi olarak üzerimize düşeni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Bu depremde zarar görenlerin Allah yar ve yardımcısı olsun." dedi.

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya ise yaptığı açıklamada, "Çok değerli büyüğümüz Mehmet Ali Dumandağ Başkanımıza yaptığı bu hayırlardan dolayı çok teşekkür ederim." dedi.