YEREL
Giriş Tarihi : 29-05-2020 15:56   Güncelleme : 29-05-2020 15:56

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MURAT KURUM  ELAZIĞ’A GELECEK

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MURAT KURUM  ELAZIĞ’A GELECEK

İrfan ARSLAN

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ’da meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından yapılan konutları yerinde incelemek üzere yarın Elazığ’a gelecek.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ’da meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından uzun bir süre Elazığ’da kalarak yapılan çalışmaları yerinde takip etmişti. Koronavirüs salgınının Türkiye’de görülmesinin ardından bakan Kurum Elazığ’da ki çalışmaları telekonferans ile yapılan toplantılar ile takip etti. Uzun bir sürenin ardından Bakan Kurum bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere yarın Elazığ’a gelecek.

Yarın Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Başkanlığında Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Milletvekilleri, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve ilgili kurum müdürlerinin katılımıyla bir değerlendirme toplantısı düzenlenecek.

Toplantının ardından heyet yapılan çalışmaları yerinde inceleyecek. Toplantı ve ziyaretlerin ardından Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un önemli açıklamalarda bulunması bekleniyor.