YEREL
Giriş Tarihi : 01-06-2020 13:12   Güncelleme : 01-06-2020 13:12

ELAZIĞ’DA YENİ KORONAVİRÜS VAKASI VAR MI? VALİ KALDIRIM AÇIKLADI!

ELAZIĞ’DA YENİ KORONAVİRÜS VAKASI VAR MI? VALİ KALDIRIM AÇIKLADI!

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım Elazığ’da ki Koronavirüs vakaları ile ilgili son durumu açıkladı. Vali Kaldırım, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda Elazığ’da 10 gündür yeni vaka olmadığını söyledi.

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, koronavirüs ile ilgili uyarılarda bulunarak Elazığ’da ki vakalar ile ilgili açıklama yaptı. Vali Kaldırım sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda Elazığ’da 10 gündür yeni vaka olmadığını söyledi.

KALDIRIM: 14 GÜN KARANTİNA TEDBİRİMİZ DEVAM EDECEKTİR

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım sosyal medya hesabında, “Kıymetli Elazığlılar; Bugün salgında yeni döneme girdik. Kontrollü sosyal hayat döneminde; Maske, Mesafe, El Temizliği bu üçüne riayet edelim. İl dışından gelenler için 14 gün karantina tedbirimiz devam edecektir. Kurallara uyarak bu dönemi de hep birlikte aşacağız...” paylaşımını yaparak Elazığlı vatandaşlara uyarıda bulundu. Vatandaş ise Vali Kaldırım’ın paylaşımının altına, “Sayın valim, seyahat kısıtlaması kaldırılmış durumda iken karantina zorlayıcı olmaz mı?” sorusunu sordu.

KALDIRIM: 10 GÜNDÜR YENİ VAKA YOK

Vali Çetin Oktay Kaldırım ise, “Bu seyahat kısıtlaması değil. İlimizde alınan sıkı tedbirler sonucu 10 gündür yeni vaka yok, dışardan gelenlerin bulaş getirme riskine karşı bu önlemi almak durumundayız...” diyerek Elâzığ’da ki vakalar hakkında bilgi verdi.