YEREL
Giriş Tarihi : 25-06-2020 14:35   Güncelleme : 25-06-2020 14:35

TOPAL’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

TOPAL’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

Yaklaşık 3 yıldır Elazığ’da KYK Yurt Müdürlüğü görevini yürüten ve yapmış olduğu çalışmalarla da ülke genelinde adından sıkça söz ettiren Kayahan Topal, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörlük Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü oldu.

Yeni görevine başlamadan önce Gazetemizi ziyaret eden Kayahan Topal; ”Bugüne kadar aldığım her görevi yerine getirirken, yasaların belirttiği çerçevede  hareket ettim. Bununda son derece olumlu sonuçlarını aldım" dedi.

Gazetemiz İmtiyaz sahibi M.Feyzi Koç’u ziyaret eden Topal, "KYK Yurt Müdürü  olarak yapmış olduğumuz faaliyetler ile gençlerimize sadece barınma ihtiyacı sunan bir kurum olmaktan ziyade. Elazığ’da barındıkları süre boyunca Elazığ’ın adını ulusal basına da çok yurt dışına da BBC ve Euro News gibi bir çok kanala defeyaten taşıma imkanı bulduk. Bizlere bu güzel imkanı sunan bizlere çalışma birlikteliği sağlayan ben öncelikle çalışma arkadaşlarıma mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. 2 tane il müdürümüzle çalıştık onlara çok teşekkür ediyorum. 2 dönem farklı milletvekillerimizden yurtlarımızla alakalı çok ciddi taleplerimiz oldu. Taleplerimiz hiçbir zaman vekillerimizden geri çevrilmedi. Gençlerimiz hakikaten 5 yıldızlı otel konforunda konaklama barınma imkânları buldular onlara teşekkür ediyorum. Bir teşekkürde sizlere etmek istiyorum çünkü yapmış olduğumuz etkinlikleri kamuoyuna aktarmak konusunda hakikaten her zaman yanımızda oldu. Bunun içinde sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Gazetemiz İmtiyaz sahibi Mustafa Feyzi Koç’ta Kayahan Topal’a yeni görevinde başarılar diledi.