SPOR
Giriş Tarihi : 26-06-2020 13:25   Güncelleme : 26-06-2020 13:25

BORDO BEYAZLI TEMSİLCİMİZDE DURMAK YOK

BORDO BEYAZLI TEMSİLCİMİZDE DURMAK YOK

İRFAN ARSLAN

Yeni sezon için çalışmalarını sürdüren Elazığspor’da futbolcuların idmanda gösterdiği istek Teknik Direktör Levent Eriş’i mutlu ediyor.

Takımının ligde olmamasına karşılık çalışmalarını normal hayata geçişle birlikte başlattıklarını ve sürdürdüklerini belirten Elazığspor Teknik Direktörü Levent Eriş; ”Biz de normal olarak ligdeki takımlar gibi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmalarımızı bu ayın sonuna kadar devam ettireceğiz. Akabinde çalışmalarımızı sonlandırıp yeni sezon hazırlıklarına başlamak üzere belirleyeceğimiz tarih ve kamp merkezinde yeniden başlatacağız.” Dedi

Yeni sezon için yaptığı planlamalar kapsamında oyuncuların sezona hazır olmalarını sağlamanın önemli olduğunu belirten Teknik Direktör Levent Eriş; “Bu sezon ligden çekildik. Buna rağmen takımımızın sezonu çalışarak geçirmesini planladık. Bu plana bağlı olarak pandemi süreci hariç çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaptığımız çalışmalar bize çok yönlü katkı sağlayacak. Bunu biliyoruz. Yeni sezonda transfer tahtasını açtığımız da, 2020-2021 sezonunda hedefimiz olan şampiyonluk mücadelesi içinde yer almak adına kadromuzun ihtiyacını karşılamak ve kadro derinliği oluşturma adına transferlerimiz olacak. Böylece hem güçlü bir kadroya hem de iyi oyunculara sahip olacağız. Bugün yaptığımız çalışmalar ile bunun hazırlığı içindeyiz. Gerçekten oyuncularımız da bu çalışmalara olumlu cevap veriyorlar.”dedi.

Elazığspor dün Teknik Direktör Levent Eriş yönetiminde çabukluk ve kuvvet çalışmalarını kapsayan idman yaptı. İdmanlara bugün yapılacak olan çalışmayla devam edilecek.