YEREL
Giriş Tarihi : 29-06-2020 15:39   Güncelleme : 29-06-2020 15:39

İKİ FUTBOLCUDAN BÜYÜK FERAGAT

İKİ FUTBOLCUDAN BÜYÜK FERAGAT

İrfan ARSLAN

TFF 2. Lig’de yeni sezon öncesi transfer tahtasını açmanın planlarını yapan Elazığspor’da,Başkan Selçuk Öztürk alacaklı olan futbolcularla görüşmelerini sürdürürken, 2 futbolcunun alacaklarından indirim yapması Bordo-Beyazlı Kulübün yaklaşık 300 Bin TL kara geçmesine neden oldu… 

TFF 2. Lig’de yeni sezon öncesi hazırlıklarını kendi tesislerinde devam ettiren, bir yandan da transfer tahtasını açabilmek için eski futbolcular ve teknik direktörlerle görüşmeler yapan Elazığspor’a 2 isimden müjdeli haber geldi.

Başkan Selçuk Öztürk’ün birebir olarak görüştüğü Bordo-Beyazlı takımın Eski Kaptanı Stoper Mehmet Yiğit ile Kanat Oyuncusu Muhammed İldiz alacaklarından ciddi oranda indirim yaptı. Futbol hayatına Osmanlıspor’da devam eden Mehmet Yiğit toplam alacağının bir kısmı olan 175 Bin TL’lik meblağdan feragat ederken, takımın mevcut oyuncularından Muhammed İldiz, 356 Bin TL’lik geçmiş dönem alacağının 206 Bin TL’lik diliminden vazgeçti. Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk’ün, eski futbolcular ve teknik heyetlerle alacaklarından indirim yapmaları için görüşmelere devam edeceği öğrenildi.