YEREL
Giriş Tarihi : 25-07-2020 17:46   Güncelleme : 25-07-2020 17:46

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ÖZTÜRK, KONTEYNER ALANINI GEZDİ

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ÖZTÜRK, KONTEYNER ALANINI GEZDİ

Pazar günü gerçekleştirilecek olan İyi Parti Merkez İlçe Kongresi için ilimize gelen İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Aşağı Demirtaş Konteyner Kent ve Abdullahpaşa Mahallesi’nde depremden etkilenen alanlarda incelemelerde bulundu.

İyi Parti Elazığ Teşkilatı’nda Pazar günü gerçekleştirilecek olan Merkez İlçe Kongresi için ilimize gelen İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, ilimizde depremden etkilenen alanlarda incelemelerde bulundu.

İlk olarak Aşağı Demirtaş Konteyner Kent’i ziyaret eden Öztürk, burada hem yetkililerden bilgi aldı hem de konteynerde kalan vatandaşların şikâyetlerini dinledi.

Daha sonra Abdullahpaşa Mahallesi’ne geçen İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, burada yaptığı değerlendirmede, şu ana kadar gördüğü en düzenli konteyner kentin Elazığ’da kurulduğunu aktararak, gördükleri sorun ve şikâyetleri ise Meclis’te gündeme getireceklerini söyledi.

Özellikle Abdullahpaşa Mahallesi’nde yıkımı tamamlanan alanlarda henüz temel dahi atılmadığını gözlemlediğini aktaran Öztürk, burada yaşayan vatandaşların yıl sonuna kadar evlerini teslim almalarının pek mümkün görünmediğini söyledi.