YEREL
Giriş Tarihi : 28-07-2020 11:54   Güncelleme : 28-07-2020 11:54

PARK DEDEMAN ELAZIĞ, BÖLGEDE BİR İLKİ BAŞARDI

PARK DEDEMAN ELAZIĞ, BÖLGEDE BİR İLKİ BAŞARDI

MÜSLÜM DEMİRTAŞ

Türk turizminin ilk uluslararası otel zinciri olan Dedeman Turizm Grubu bünyesinde yer alan, 2016 yılından beri Elazığ’da misafirlerini ağırlayan Park Dedeman Elazığ, Kültür ve Turizm Bakanlığı’’ Covid-19 ve Hijyen uygulamaları değerlendirme kriterlerini eksiksiz yerine getirerek "Güvenli Turizm Sertifikası" almaya hak kazandı.

Park Dedeman Elazığ, bölgenin ilk ve tek ‘’Güvenli Turizm Sertifikası’’ alan oteli oldu. Dedeman Turizm Grubu bünyesinde ‘Güvende Kal’ manifestosunda yer alan tüm önlemleri, çalışanları ve misafirlerinin sağlığı ve güvenliği için sürecin ilk gününden itibaren uygulayan Park Dedeman Elazığ, aldığı önlemleri ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ ile belgelemiş oldu. Park Dedeman Elazığ Genel Müdürü Mesut Savucu, yaptığı açıklamada,   "Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 pandemi süresinin ilk gününden itibaren tüm önlemleri otelimizde çok hızlı bir şekilde hayata geçirdik ve titizlikle uygulamaya devam ediyoruz.  Pandemi döneminde faaliyetlerimize ara vermeden başarı ile sürdürüyoruz. Turizm sektöründe 50 yılı aşkın tecrübeye sahip Dedeman markasının deneyimini ve kalitesini bu dönemde bir kez daha Elazığ’da da ortaya koymuş olduk" Dedi.

Savucu konuşmasının devamında, ‘’Güvende Kal‘’ manifestomuz; sosyal mesafe, hijyen, eğitim, sağlıklı besin olmak üzere dört ana başlıktan, 50’yi aşkın alt başlıktan oluşuyor. Dedeman olarak güvende kal diyoruz çünkü misafirlerimizi evlerinde gibi güvende hissetmelerini istiyoruz. Kendi iç denetimlerimizi de gerçekleştireceğimiz bu dönemde misafirlerimizi ‘’ Geleneksel Dedeman Misafirperverliği’’ ile ağırlamaya devam ediyoruz.’’ İfadelerini kullandı.