YEREL
Giriş Tarihi : 29-07-2020 17:12   Güncelleme : 29-07-2020 17:12

İYİ PARTİ’DE DEVİR TESLİM TÖRENİ

İYİ PARTİ’DE DEVİR TESLİM TÖRENİ

İyi Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanlığı’nda devir teslim töreni gerçekleştirildi. Ahmet Faruk Kanmaz ilçe başkanlığı görevini teslim aldı.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen İyi Parti Elazığ Merkez İlçe 2. Olağan Kongresi’nde başkanlığa seçilen Ahmet Faruk Kanmaz, görevi teslim aldı.

Devir teslim töreninde açıklamalarda bulunan Başkan Kanmaz, “Yeni dönem ülkemize ve milletimize hayırlı olsun” diyerek, “Türkiye’nin iyi ve cesur insanları, kıymetli yol arkadaşlarım; Siyasette kongreler ve seçimler bizim toylarımızdır. Bizler de Elazığ İyi Parti İlçe Başkanlığı toyumuzu yaptık. Memleketimize ve ülkemize hayırlı olsun.

Hepimiz ekip olarak, Türk milliyetçiliği ve ülkemizin geleceği için elimizi taşın altına koyacak ve bu puslu günleri hep birlikte üzerimizden atacağız. Bizler hiçbir hesabın peşinde değiliz, bundan sonra da olmayacağız.

Mazlumun ve haklının yanında, zalimin karşısında olacağız. Farklılıklarımızı değil, ortak yanlarımızı öne çıkaracağız. İyi bir Türkiye için varız, iyi bir Türkiye için buradayız, iyi bir Türkiye için yola çıkıyoruz. Medeniyetin yollarının taşlarını sadece cesurlar döşer. Türkiye İyi Partisi’yle iyi olacak.

Sözlerime son verirken bize destek olan ve bu yolda yanımızda olan tüm gönüldaşlarımıza ve iyilere saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.